Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska firma nominowana w 15 kategoriach w amerykańskim konkursie ControlTrends Awards

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2019-11-29 14:27:30
gc5, automatyka budynkowa

Global Control 5 S.A. (GC5) otrzymała 15 nominacji w konkursie, który nagradza i wyróżnia najlepszych z branży automatyki budynkowej. To już ósma edycja konkursu, którego tegoroczny finał odbędzie się w Orlando 2 lutego 2020 r., dzień przed rozpoczęciem największych, branżowych targów w USA – AHR Expo.

– Już sam fakt nominacji jest dla naszej spółki ogromnym wyróżnieniem. Znalezienie się w gronie tak znakomitych firm, które działają na tym rynku o wiele lat dłużej niż Global Control 5 przyjmuję z wielką radością – mówi Adam Półgrabia, Prezes Zarządu Global Control 5.

 

Link do głosowania

 

Global Control 5 S.A. jest polskim producentem, dostawcą oraz eksporterem zaawansowanych technologicznie produktów z zakresu automatyki budynkowej. GC5 istnieje na rynku od 2015 roku, projektując i produkując inteligentne systemy zarządzania automatyką pod własną marką iSMA. Oferta iSMA obejmuje oprogramowanie do zarządzania, monitorowania i integrowania systemu BMS w budynku, sterowniki DDC, sterowniki pomieszczeniowe typu fan-coil, moduły WE/WY i urządzenia peryferyjne. Jako lider inteligentnych rozwiązań zarządzania automatyką, GC5 dostarcza unikalną technologię, która zwiększa efektywność energetyczną i optymalizuje zarządzanie budynkami poprzez redukcję kosztów operacyjnych.

Produkty iSMA, projektowane i produkowane w Polsce, sprzedawane są przez sieć dystrybutorów i partnerów na całym świecie. Blisko 150 000 produktów iSMA pracuje już w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach.

To niejedyny powód do dumy dla pracowników tej młodej firmy.

W październiku tego roku Global Control 5 odebrała nagrodę za zajęcie 39. miejsca w rankingu Technology Fast 50 Central Europe przygotowanym przez firmę doradczą Deloitte.

Celem rankingu Deloitte Technology Fast 50 jest promowanie innowacyjności, zarówno wśród przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i mniejszych spółek oraz startupów. Na pozycję w rankingu miały wpływ głównie dynamika wzrostu przychodów operacyjnych danej firmy oraz innowacyjna technologia. Program przeznaczony jest dla przedsiębiorstw o różnej wielkości i stażu, mających siedzibę w krajach Europy Środkowej. W tym roku odbyła się już 20. edycja rankingu, gdzie w finale znalazło się aż 11 spółek z Polski.

 

 

– Docenienie Global Control 5 w tym rankingu jest zwieńczeniem naszej pracy i osiąganych wyników. Ten sukces nie byłby możliwy bez zaangażowania i pracy naszych pracowników oraz zaufania, jakim darzą nas nasi partnerzy. Jestem dumny, że mamy tak utalentowany zespół i tak wspaniałych partnerów. Te nagrody i wyróżnienia z ostatnich miesięcy mobilizują nas jeszcze bardziej do dalszego rozwoju – dodaje Adam Półgrabia.

Global Control 5 jest beneficjentem programu Go to Brand, którego instytucją pośredniczącą jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Celem programu jest wsparcie promocji marek produktowych, które mają szansę stać się rozpoznawalne na rynkach zagranicznych. Firmy mogą otrzymać dofinansowanie na udział w targach, wystawach, misjach gospodarczych i konferencjach. Dzięki dofinansowaniu spółka mogła wziąć udział w imprezach targowych w USA, ZEA i Europie.

Udział w programie Go to Brand w sposób pozytywny i skuteczny przyspieszył ekspansję Global Control 5 na świecie. Każda impreza targowa to możliwość zaprezentowania oferty firmy szerokiemu odbiorcy i nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami.

 

Kontakt:

Global Control 5 S.A.

www.globalcontrol5.com

marketing@gc5.pl