Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska firma w finale amerykańskiego konkursu ControlTrends Awards

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-01-28 15:32:39
gc5, automatyka budynkowa

Global Control 5 S.A. (GC5) znalazła się w finale konkursu ControlTrends Awards, który nagradza i wyróżnia najlepszych z branży automatyki budynkowej otrzymując 8 nominacji. To już ósma edycja konkursu, którego tegoroczny finał odbędzie się w Orlando, 2 lutego 2020 r., dzień przed rozpoczęciem największych, branżowych targów w USA – AHR Expo.

– Dla naszej spółki ogromnym wyróżnieniem były już same nominacje, których na początku grudnia ubiegłego roku było aż 15. Teraz w finale walczymy o nagrodę główną aż w 8 kategoriach i jest to dla nas wielki sukces. Znalezienie się w gronie tak znakomitych firm to dla nas ogromny zaszczyt. Tym bardziej podchodzę do tej „finałowej rozgrywki” z wielką nadzieją, ale jeszcze większą pokorą – mówi Adam Półgrabia, Prezes Zarządu Global Control 5.

 

Link do głosowania

 

Global Control 5 S.A. jest polskim producentem, dostawcą oraz eksporterem zaawansowanych technologicznie produktów z zakresu automatyki budynkowej. GC5 istnieje na rynku od 2015 roku, projektując i produkując inteligentne systemy zarządzania automatyką pod własną marką iSMA. Oferta iSMA obejmuje oprogramowanie do zarządzania, monitorowania i integrowania systemu BMS w budynku, sterowniki DDC, sterowniki pomieszczeniowe typu fan-coil, moduły WE/WY i urządzenia peryferyjne. Jako lider inteligentnych rozwiązań zarządzania automatyką, GC5 dostarcza unikalną technologię, która zwiększa efektywność energetyczną i optymalizuje zarządzanie budynkami poprzez redukcję kosztów operacyjnych.

Produkty iSMA, projektowane i produkowane w Polsce, sprzedawane są przez sieć dystrybutorów i partnerów na całym świecie. Blisko 150 000 produktów iSMA pracuje już w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach.

To nie jedyne wyróżnienie, jakim w ostatnim czasie może pochwalić się spółka. W październiku 2019 r. Global Control 5 odebrała nagrodę za zajęcie 39. miejsca w rankingu Technology Fast 50 Central Europe przygotowanym przez firmę doradczą Deloitte.

Celem rankingu Deloitte Technology Fast 50 jest promowanie innowacyjności, zarówno wśród przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i mniejszych spółek oraz startupów. Na pozycję w rankingu miały wpływ głównie dynamika wzrostu przychodów operacyjnych danej firmy oraz innowacyjna technologia. Program przeznaczony jest dla przedsiębiorstw o różnej wielkości i stażu, mających siedzibę w krajach Europy Środkowej. W zeszłym roku odbyła się już 20. edycja rankingu, gdzie w finale znalazło się aż 11 spółek z Polski.

 

 

Global Control 5 jest beneficjentem programu Go to Brand, którego instytucją pośredniczącą jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Celem programu jest wsparcie promocji marek produktowych, które mają szansę stać się rozpoznawalne na rynkach zagranicznych. Firmy mogą otrzymać dofinansowanie na udział w targach, wystawach, misjach gospodarczych i konferencjach. Dzięki dofinansowaniu spółka mogła wziąć udział w imprezach targowych w USA, ZEA i Europie.

Udział w programie Go to Brand w sposób pozytywny i skuteczny przyspieszył ekspansję Global Control 5 na świecie. Każda impreza targowa to możliwość zaprezentowania oferty firmy szerokiemu odbiorcy i nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami.

 

Kontakt:

Global Control 5 S.A.

www.globalcontrol5.com

marketing@gc5.pl