Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUrządzenia wspomagające podejmowanie decyzji o nawadnianiu upraw, dzięki monitorowaniu warunków atmosferycznych, glebowych oraz prognoz opadów deszczupl
Udostępnij Drukuj Pobierz PDF
Osoba kontaktowa
Julian Ćmikiewicz
webkontakt@digitalcrops.pl
Tel: webkontakt@digitalcrops.pl
https://www.digitalcrops.pl/

Język komunikacji:
Angielski, Polski,

Opis przedmiotu zamówienia

Digital Crops – tworzymy rozwiązania oraz sensory wspomagane sztuczną inteligencją umożliwiające monitorowanie warunków panujących w uprawach.

Dzięki integracji danych pochodzących z urządzeń montowanych w uprawach dostarczamy system wsparcia w podejmowaniu decyzji o konieczności nawadniania.

Nasze produkty pozwolą zminimalizować zużycie wody = zmniejszyć koszty nawadniania, uzyskując przy tym gwarancję wysokiego plonu.

Po pierwsze – nawadniamy tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba, konieczność nawadniana ustalona na podstawie znajomości wilgotności gleby, zapowiedzianym opadom deszczu, a także gatunku i fazy rozwojowej uprawianej rośliny.

Po drugie – rozmieszczone w różnych częściach uprawy czujniki dają realny pogląd na stan warunków glebowych, a także różnorodność danego stanowisku w stosunku do stanu uwilgotnienia gleby – często brak konieczności nawadniania całej uprawy. Dzięki dokładnemu rozmieszczeniu czujników w uprawie, ustalonym na podstawie znajomości struktury gleby, a także wielkości i rodzaju uprawy - tworzone są mapy precyzyjnego nawadniania umożliwiające optymalizację procesu nawadniania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej https://www.digitalcrops.pl - w zakładce produkty :)


Informacje uzupełniające

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. czujniki wilgotności i temperatury gleby – ReHydro, a także stację meteorologiczną – MetPRO.

Bezprzewodowy, samowystarczalny czujnik wilgotności i temperatury gleby – ReHydro
Umożliwia kontrolowanie uwilgotnienia gleby w różnych częściach uprawy, na trzech poziomach (pomiar wykonywany na trzech głębokościach – 30, 60 i 90 cm).

Stacja meteorologiczna MetPRO
Wielofunkcyjne, nowoczesne urządzenie umożliwiające pomiar wielu parametrów pogodowych w sadach i uprawach polowych.
Dzięki monitorowaniu warunków pogodowych, glebowych i funkcji prognozy pogody wspomagamy producentów rolnych w podejmowaniu decyzji, w tym decyzji o nawadnianiu oraz innych zabiegach agrotechnicznych.Certyfikaty


  • CE
  • EMC

CPV


  • Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne', 'oświetlenie
  • Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
  • Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
  • Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie
Typ oferty
Sprzedaż
Kraj
Polska
Termin składania ofert
02.09.2020
Ważna od
06.03.2020
Branże
Rolnictwo i leśnictwo, Zboża, Aparatura pomiarowa i zegarki, Warzywa i owoce, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Maszyny i urządzenia, IT/ICT,
Możliwy wolumen produkcji
30
Nabywcy poza granicami kraju
NIE

Inne oferty i przetargi

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal


Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w całej Europie. Minimalna ilość rolek: 72 szt.

branże: Farby i lakiery,Pestycydy,Wyroby chemiczne w formach podstawowych,Przemysł chemiczny i kosmetyczny,Poligraficzne,Papier,Wyroby z drewna (bez mebli),Przemysł drzewny i papierniczy,Pozostałe tekstylia,Dywany i dekoracje,Tekstylia,Wyroby skórzane,Odzież i obuwie,Odzież, tekstylia, wyroby skórzane,Produkty tytoniowe,Napoje alkoholowe,Pozostałe produkty spożywcze,Kawa, herbata i przyprawy,Słodycze,Wyroby mleczarskie,Oleje i tłuszcze spożywcze,Wyroby zbożowe, piekarske i mączne,Wyroby z warzyw i owoców,Wyroby z mięsa i ryb,Przetwórstwo spożywcze,Pozostałe górnictwo i wydobywanie,Rudy metali,Ropa naftowa i gaz ziemny,Węgiel kamienny i brunatny,Górnictwo i przemysł wydobywczy,Mięso,Ryby,Leśnictwo i pozyskiwanie drewna,Warzywa i owoce,Zboża,Rolnictwo i leśnictwo
data: 21.10.2020 - 19.04.2021  

Sprzedaż Drób Halal


Jako bezpośredni producent drobiu halal oferujemy sprzedaż hurtową tuszek z kurczaka i kury oraz elementy drobiowe. Zajmujemy się również certyfikacją i dostosowywaniem zakładów drobiarskich/ubojni pod ubój Halal. Jako bezpośredni producent wyróżniamy się przede wszystkim najwyższą jakością pro...

branże: Handel,Pozostałe produkty spożywcze,Wyroby z mięsa i ryb,Przetwórstwo spożywcze,Mięso
data: 09.09.2020 - 08.03.2021  

Zobacz więcej ofert