Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBranżowy Program Promocji branży IT/ICT

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-06-01 13:05:02
ict, bpp

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) jest operatorem Branżowego Programu Promocji dla sektora IT/ICT. Działania realizowane w ramach programu mają na celu promocję polskiej branży teleinformatycznej za granicą i obejmują przede wszystkim organizację stoisk informacyjno-promocyjnych na wybranych branżowych targach i konferencjach, w tym na wydarzeniach adresowanych do startupów.

 

Od początku realizacji projektu, tj. od 2017 r., PARP zorganizowała stoiska informacyjno-promocyjne podczas 19 wydarzeń targowo-konferencyjnych w 10 krajach: w Stanach Zjednoczonych, Izraelu, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Japonii, Korei Płd., Brazylii, Niemczech, Hiszpanii, Portugalii i Austrii. Polskie firmy z branży IT mogły nieodpłatnie korzystać z promocji na stoiskach podczas nastepujących wydarzeń:

 • CeBIT w Hanowerze,
 • IoT World w Santa Clara (USA),
 • Pioneers Festival w Wiedniu (w 2017, 2018 i 2019 r.),
 • Gamescom w Kolonii (w 2017 i 2019 r.),
 • TechCrunch Disrupt w San Francisco (w 2017 i 2018 r.),
 • Futurecom w Sao Paulo,
 • Web Summit w Lizbonie (w 2017, 2018 i 2019 r.),
 • Mobile World Congress w Barcelonie,
 • Japan IT Week w Tokio,
 • DLD Tel Aviv Innovation Festival (w 2018 i 2019 r.),
 • G-STAR w Pusan (Korea Płd.),
 • GITEX Technology Week w Dubaju.

W sumie z różnych form promocji dostępnych na polskich stoiskach informacyjno-promocyjnych skorzystało prawie 470 firm.

Do końca 2022 r. zorganizujemy jeszcze 10 stoisk w Europie, Azji i w Ameryce Północnej. Pełna lista targów i konferencji, na których promowany jest polski sektor IT, znajduje się w Kalendarzu wydarzeń.

Na organizowanych przez nas stoiskach polskie firmy z branży IT /ICT mają możliwość prezentacji oferty, wyświetlania filmów reklamowych oraz organizacji spotkań z kontrahentami. Ponadto, obsługa stoiska narodowego udziela zwiedzającym informacji o stoiskach polskich firm, będących wystawcami na danych targach / konferencjach.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z promocji w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT/ICT zapraszamy do kontaktu pod adresem: bpp_ict@parp.gov.pl.

 

Dofinansowanie

 

Polskie MŚP z branży IT/ICT mogą ubiegać się o dofinansowanie części kosztów związanych z udziałem w Branżowym Programie Promocji w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” POIR. Aktualne informacje na temat tego narzędzia dostępne są na stronie PARP.

W przypadku pytań o szczegóły związane z dofinansowaniem w ramach poddziałania 3.3.3 POIR zachęcamy do kontaktu z Informatorium PARP.

 

 

Projekt „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe Marka Polskiej Gospodarki – Brand”, realizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, jest dofinansowany z Funduszy Europejskich. Celem projektu jest promocja polskiej branży IT/ICT za granicą. Dofinansowanie projektu z UE: 11 665 952,54 zł

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

CAŁKOWITY MARKETING DLA FIRM

POZYSKIWANIE KLIENTÓW - CAŁKOWITY MARKETING DLA FIRM
Polska - Piszczac 2021-06-14 Dodał: Piotr Omelańczuk IT/ICT, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Pozostały sprzęt elektryczny Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Strony Internetowe - Tworzenie Stron Internetowych, Projektowanie Stron WWW

Zadbaj o wizerunek firmy, poprzez nowoczesną dopasowaną do wszystkich najnowszych standardów stro...
Polska - Kuryłówka 2021-06-07 Dodał: Marcin Lewandowski IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert