Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBranżowy Program Promocji branży IT/ICT

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2017-05-24 14:02:06
ict, bpp

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest realizatorem Branżowego Programu Promocji dla sektora IT/ICT. Program potrwa do końca czerwca 2019 r. Działania mają na celu promocję polskiego sektora ICT za granicą i obejmują przede wszystkim organizację stoisk informacyjno-promocyjnych na wybranych branżowych targach i konferencjach.

 

Do 2019 r. włącznie Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje stoiska informacyjno-promocyjne podczas 14 wydarzeń targowo-konferencyjnych w 8 krajach: w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Korei Płd., Brazylii, Niemczech, Hiszpanii, Portugalii i Austrii. Polskie firmy z branży ICT mogą nieodpłatnie korzystać z promocji na stoiskach.

 

Od początku realizacji programu zorganizowaliśmy stoiska na dwóch imprezach targowych - CeBIT w Hanowerze i IoT World w Santa Clara (USA). W sumie z różnych form promocji dostępnych na polskich stoiskach informacyjno-promocyjnych skorzystało ok. 80 firm,

 

Do końca 2017 r. pojawimy się jeszcze na targach Gamescom w Kolonii i Futurecom w Sao Paulo. Stoiska informacyjne zostaną również zorganizowane na imprezach adresowanych do startupów: Pioneers Festival w Wiedniu, TechCrunch Disrupt w San Francisco i Web Summit w Lizbonie.

 

Pełna lista targów i konferencji, na których promowany będzie polski sektor ICT, znajduje się w Kalendarzu wydarzeń.

 

Na organizowanych przez nas stoiskach polskie firmy z branży ICT mają możliwość prezentacji ofert, filmów reklamowych oraz spotkań z kontrahentami. Ponadto, obsługa stoiska narodowego udziela zwiedzającym informacji o stoiskach polskich firm, będących wystawcami na danych targach (konferencjach).

 

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z promocji w ramach wymienionych stoisk informacyjno-promocyjnych zapraszamy do kontaktu pod adresem: bpp_ict@parp.gov.pl.

 


 

Polskie MŚP z branży ICT mogą ubiegać się o dofinansowanie części kosztów związanych z udziałem w Branżowym Programie Promocji w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” POIR. Aktualne informacje o zasadach ubiegania się o dofinansowanie i terminach naborów znajdują się na stronie POIR. W przypadku pytań o szczegóły związane z dofinansowaniem w ramach poddziałania 3.3.3 POIR zachęcamy do kontaktu z Informatorium PARP.

 


 

Program został opracowany w ramach poddziałania 3.3.2 „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

1