Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska na Hannover Messe 2022

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2022-05-30 15:41:20
hannover messe, niemcy, targi, parp

Od 29 maja do 2 czerwca 2022 r. w Hanowerze (Niemcy ) odbywają się Hannover Messe. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizowała przy tej okazji stoisko promujące polską branżę IT.

Hannover Messe to jedne z największych wydarzeń targowych poświęconych zarządzaniu energią i automatyzacją. Motywem przewodnim tegorocznych targów jest hasło: "Let’s create the industry of tomorrow”.

Firmy z naszego kraju, również te posiadające własne stoiska, korzystają z polskiej przestrzeni wystawienniczej, by umawiać spotkania i prezentować swoje rozwiązania dla sektorów IT/ICT, Przemysłu 4.0 czy zarządzania energią. Na stoisku gościmy firmy reprezentujące wiele podsektorów – głównie związanych z automatyzacją, przemysłem, rozwiązaniami AI i softwarem.

Na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym na Hannover Messe promowana jest oferta ponad 30 polskich firm.

Lista polskich firmy promujących swoją ofertę na polskim stoisku podczas Hannover Messe 2022

Ponadto, podczas targów Hannover Messe ich uczestnicy mogą braż udział w bezpłatnych spotkaniach biznesowych w ramach giełdy kooperacyjnej organizowanej przez sieć Enterprise Europe Network, której PARP jest członkiem. Do udziału w spotkaniach zarejestrowało się ponad 700 firm z prawie 50 krajów. Część z nich uczestniczy w wydarzeniu zdalnie, gdyż giełda kooperacyjna na Hannover Messe ma charakter hybrydowy.

 


 

Polskie stoisko informacyjno-promocyjne na Hannover Messe 2022 organizowane jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu "Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki - Brand", poddziałanie 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Pompy ciepła

Pompy ciepła Katowice to popularne urządzenia grzewcze, które są w stanie pobierać energię ciepln...
Polska - SZCZECIN 2022-02-06 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Kontenery morskie

Budynek czy budowla – spory wokół kontenerów morskich. Kontenery morskie dawniej służyły wyłączni...
Polska - SZCZECIN 2022-02-03 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert