Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSzukasz szkoleń z eksportu? Skorzystaj z nowych kursów Akademii PARP!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-12-17 11:53:30
akademia parp, eksport, polska agencja rozwoju przedsiębiorczości

Zapraszamy do udziału w trzech nowych kursach online przygotowanych przez Akademię PARP, poświęconych różnym zagadnieniom związanym z eksportem.

Czym jest Akademia PARP?

Akademia PARP to dostępna dla wszystkich platforma edukacyjna, która oferuje bezpłatne kursy online o różnej tematyce, m.in. zarządzania, marketingu czy prawa. Jej misją jest wspieranie przedsiębiorców na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej. Wszystkie kursy Akademii PARP są przygotowywane przez ekspertów, a ich treści merytoryczne są stale sprawdzane i aktualizowane. Co roku Akademia PARP poszerza swoją ofertę o nowe kursy e-learningowe.

Z portalu skorzystało już ponad 80 000 użytkowników. Kursy online Akademii PARP cieszą się bardzo dobrą opinią wśród wszystkich osób po ukończonym kursie – średnia ocen wynosi aż 4,75 w 5 stopniowej skali oceny. Odbycie e-kursu daje możliwość uzyskania imiennego certyfikatu, potwierdzającego zdobytą wiedzę i umiejętności.

 

Co Akademia PARP oferuje eksporterom?

W ofercie Akademii PARP znajdują się 3 kursy związane z eksportem:

Kurs przeznaczony jest dla przedsiębiorców zamierzających rozszerzyć działalność swojej firmy o eksport towarów i usług, a także osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą w zakresie eksportu.

Kurs skierowany jest głównie do przedsiębiorców prowadzących działalność eksportową, chcących dowiedzieć się, jak promować swoją firmę i jej ofertę na rynkach zagranicznych.

Kurs polecamy przedsiębiorcom oraz pracownikom firm, którzy zamierzają zdobyć lub poszerzyć wiedzę na temat funkcjonowania spedycji i logistyki w eksporcie.

Listę wszystkich dostępnych kursów znajdziesz na stronie Akademii.

 

Jak wziąć udział w kursie Akademii PARP?

Postępuj zgodnie z 3 poniższymi krokami:

  1. Najpierw zarejestruj się na platformie Akademii PARP, a następnie zaloguj się na swoje konto.
  2. Wybierz interesujący Cię kurs (np. jeden z wyżej wymienionych) i kliknij czerwony przycisk „Zapisz się na kurs”.
  3. Gratulacje, jesteś zapisana/y na kurs. Ostatnim krokiem będzie zjechanie w dół strony z kursem. Znajdują się tam lekcje, które możesz otworzyć w dowolnym momencie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z oferty bezpłatnych kursów online Akademii PARP!

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Warunki otrzymania kredytu hipotecznego

Banki przy podejmowaniu decyzji o udzieleniu kredytu hipotecznego biorą pod uwagę i szczegółowo a...
Polska - SZCZECIN 2022-01-24 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Lombard Warszawa

Potrzebujesz gotówki, ale nie znasz nikogo kto mógłby Ci pożyczyć. Lombard w Warszawie Nie możes...
Polska - SZCZECIN 2022-01-24 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Kontenery morskie sprzedaż

Kontenery morskie służą do przewożenia towarów drogą morską, kolejową i drogową. Znajdują również...
Polska - SZCZECIN 2022-01-24 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert