Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuO cyberbezpieczeństwie i rozwijaniu startupowych przedsięwzięć: rozmowa z Antonim Omondi, współzałożycielem Sagenso [podcast CRMŚP]

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-12-16 09:56:24
podcast, parp, sagenso, cyberbezpieczeństwo

Antoni Omondi, współzałożyciel Sagenso, opowiada o tym dlaczego po kilku latach pracy dla klientów korporacyjnych zdecydował się wystartować ze swoim startupem właśnie w tej branży i jaki pomysł miał na zaistnienie w niej.

Globalny rynek rozwiązań dla cyberbezpieczeństwa w ciągu najbliższych pięciu lat będzie rósł w tempie blisko 10 proc. rocznie, osiągając w 2026 roku 345 mld dolarów (za Statista). Ataki cybernetyczne dotykają nie tylko duże przedsiębiorstwa, ale też są wymierzane w sektor MŚP – w przypadku poważnych ataków upada nawet 1 na 10 firm. W tym niezwykle szybko rozwijającym się sektorze IT, swoją niszę znajdują również startupy.

W prezentowanej rozmowie poruszono m. in. kwestie tego, w jaki sposób przyciągnąć do startupu utalentowanych pracowników, jakie korzyści daje udział w inkubatorach i akceleratorach, dlaczego czasami warto zmienić nazwę firmy, a także jak wygląda marketing w branży cyberbezpieczeństwa i jak sobie radzić z presją oraz stresem związanymi z prowadzeniem własnego przedsięwzięcia.

Poniżej wysłuchasz całej rozmowy z Antonim Omondi, współzałożycielem startupu Sagenso.


„Różne oblicza biznesu” to cykl podcastów Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przygotowywanych w ramach projektu Centrum Rozwoju MŚP. Gośćmi są eksperci oraz przedsiębiorcy, którzy opowiadają o wyzwaniach związanych z rozwojem biznesu, o inspiracjach i pomysłach na biznes, strategiach i modelach biznesowych, szukaniu przewag konkurencyjnych i tworzeniu innowacji, a także o wyzwaniach związanych ze skalowaniem i wchodzeniem na zagraniczne rynki.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Lombard Warszawa

Potrzebujesz gotówki, ale nie znasz nikogo kto mógłby Ci pożyczyć. Lombard w Warszawie Nie możes...
Polska - SZCZECIN 2022-01-24 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Kontenery morskie sprzedaż

Kontenery morskie służą do przewożenia towarów drogą morską, kolejową i drogową. Znajdują również...
Polska - SZCZECIN 2022-01-24 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Ortodonta Wrocław

Gabinet ortodontyczny we Wrocławiu świadczy pełen zakres usług z zakresu ortodoncji. Ortodonta W...
Polska - SZCZECIN 2022-01-24 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert