Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOkrągły stół nt. bilansu kapitału ludzkiego w branży IT - 23 listopada 2021, online

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-11-18 08:54:47
parp, kapitał ludzki, it, hr

Zapraszamy do udziału w wirtualnym okrągłym stole poświęconym analizie sytuacji kapitału ludzkiego w branży IT. Spotkanie zostanie zorganizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) 23 listopada 2021 r.

Czym jest projekt Bilans Kapitału Ludzkiego?

Bilans Kapitału Ludzkiego (BKL) to unikatowy w skali Polski i Europy monitoring zapotrzebowania na kompetencje na rynku pracy, realizowany od 2009 r. przez PARP i Uniwersytet Jagielloński. Więcej informacji nt. projektu znajdziecie na stronie PARP.

Dla kogo organizowane jest spotkanie?

W ramach projektu BLK, 23 listopada 2021 r. zostanie zorganizowane wirtualne spotkanie poświęcone branży IT, adresowane w szczególności do takich podmiotów branżowych, jak:

  • przedsiębiorcy,
  • pracownicy,
  • organizacje przedsiębiorców,
  • instytucje edukacyjne (szkoły, uczelnie, firmy szkoleniowe),
  • instytucje rynku pracy,
  • eksperci i analitycy.

Jakie tematy zostaną poruszone?

Spotkanie będzie okazją do podzielenia się wiedzą pozyskaną w ramach drugiej edycji badań BKL nt. bieżących i przyszłych potrzeb kompetencyjnych w branży IT. Rozmowy będą dotyczyć takich zagadnień, jak:

  • strategie przedsiębiorstw dotyczące pozyskania pracowników i rozwoju ich kompetencji,
  • plany zawodowe przyszłych kadr sektora IT,
  • trendy i kompetencje przyszłości.

Jak wziąć udział?

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymaga wcześniejszej rejestracji. Na dzień przed spotkaniem uczestnicy otrzymają link do platformy, na której odbędzie się wydarzenie. Platforma pozwala na zamieszczenie informacji nt. uczestników oraz na interakcję między nimi przez cały czas trwania spotkania.

Szczegóły wydarzenia, w tym listę zaproszonych ekspertów, agendę i link do rejestracji znajdziecie na stronie www.webinariumparp.pl.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Gabinet Kosmetyczny Toruń

Upiększające zabiegi w gabinecie kosmetycznym Każda kobieta jest świadoma tego, jak konieczna...
Polska - Toruń 2021-11-27 Dodał: Karol Jan Chlebowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Kosmetologia

Popularne zabiegi w gabinecie kosmetycznym Większość kobiet jest świadoma tego, jak ważna jes...
Polska - Toruń 2021-11-27 Dodał: Ola Trawińska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Okna PCV

Na początek Wybór okien do domu jest niezwykle ważny nie tylko ze względu na estetykę i...
Polska - Toruń 2021-11-24 Dodał: Helan Paczek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert