Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuJuż po raz 4. jesteśmy na Web Summit!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-11-03 12:04:29
web summit, portugalia, parp, promcja, stoisko

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości już po raz czwarty organizuje stoisko promocyjne na Web Summit - największej imprezie startupowej, organizowanej co roku w Lizbonie.

Stoisko zostało zorganizowane w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT/ICT. Polskie firmy IT mogą z niego bezpłatnie korzystać, by promować swoją ofertę i spotykać się z kontrahentami. 

Ponad 60 polskich podmiotów juz teraz, pierwszego dnia, korzysta z tej możliwości, ale do stoiska wciąż dołączają kolejne - zarówno zwiedzający, jak i te firmy, które dodatkowo posiadają własne stoisko.

Web Summit potrwa do 4 listopada 2021 r. Zachęcamy do śledzenia relacji z wydarzenia w naszych mediach społecznościowych.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Gabinet Kosmetyczny Toruń

Upiększające zabiegi w gabinecie kosmetycznym Każda kobieta jest świadoma tego, jak konieczna...
Polska - Toruń 2021-11-27 Dodał: Karol Jan Chlebowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Kosmetologia

Popularne zabiegi w gabinecie kosmetycznym Większość kobiet jest świadoma tego, jak ważna jes...
Polska - Toruń 2021-11-27 Dodał: Ola Trawińska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Okna PCV

Na początek Wybór okien do domu jest niezwykle ważny nie tylko ze względu na estetykę i...
Polska - Toruń 2021-11-24 Dodał: Helan Paczek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert