Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOstatni dzień na targach GITEX

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-11-16 13:12:30
gitex, polska, zea, promocja, targi, it

Dobiegają końca targi GITEX - jedno z największych wydarzeń branży zaawansowanych technologii na świecie.

Mieliśmy przyjemność gościć ponad 50 polskich firm, które skorzystały z możliwości promocji swojej oferty na stoisku zorganizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Z polskiego stoiska korzystają zarówno firmy, których przedstawiciele pojawili się na GITEX jako zwiedzający, jak i indywidualni wystawcy, dla których była to dodatkowa platforma promocji. 

Wśród polskich firm, które goszczą na naszym stoisku, jest ProDevice, polski lider w obszarze profesjonalnych usług kasowania danych z wszystkich rodzajów nośników elektronicznych. Pan Tomasz Filipów, CEO ProDevice, podkreśla, że po raz pierwszy odwiedza targi GITEX.

- Nie ukrywamy, że po naszych inwestycjach w przedstawicielstwo w Niemczech (na rynki DACH) oraz w Stanach Zjednoczonych (Houston, Texas), poszukujemy możliwości działania w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, które odgrywają kluczową rolę w regionie. Dzięki naszej bliskiej współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości obecność na tym bardzo szybko rozwijającym się rynku stała się możliwa. Warto przy tym podkreślić fakt, iż od PARP otrzymaliśmy pomoc zarówno w zakresie przedstawienia urządzeń ProDevice na targach Gitex, jak i merytorycznego wsparcia ze strony ekspertów i organizatorów stoiska. Powyższe działania są bardzo istotne dla firm, które zaczynają swoją przygodę na czasami odległych i niezbadanych dla siebie rynkach - powiedział Pan Filipów.

Ostatni dzień zapowiada się równie intensywnie, co cztery pozostałe. Wciąż możecie śledzić naszą relację z targów w mediach społecznościowych, do czego zachęcamy!

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Gabinet Kosmetyczny Toruń

Upiększające zabiegi w gabinecie kosmetycznym Każda kobieta jest świadoma tego, jak konieczna...
Polska - Toruń 2021-11-27 Dodał: Karol Jan Chlebowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Kosmetologia

Popularne zabiegi w gabinecie kosmetycznym Większość kobiet jest świadoma tego, jak ważna jes...
Polska - Toruń 2021-11-27 Dodał: Ola Trawińska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Okna PCV

Na początek Wybór okien do domu jest niezwykle ważny nie tylko ze względu na estetykę i...
Polska - Toruń 2021-11-24 Dodał: Helan Paczek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert