Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska ponownie na Web Summit w Lizbonie!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-09-10 15:46:47
web summit, lizbona, parp, stoisko, targi, promocja, startupy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości już po raz czwarty zorganizuje polskie stoisko podczas Web Summit – jednego z najważniejszych na świecie technologicznych wydarzeń, które w tym roku odbędzie się w dniach 1-4 listopada w Lizbonie.

Nazwa wydarzenia: Web Summit

Termin: 1-4 listopada 2021 r.

Strona wydarzenia: websummit.com

Lokalizacja: Lizbona, Portugalia

 

 

Web Summit to wyjąkowe wydarzenie skupiające kilkadziesiąt tysięcy przedstawicieli startupów, MŚP i inwestorów z branży high tech z całego świata. Co roku wydarzenie odwiedzają ludzie z ponad 150 krajów, uczestnicząc w kilkudziesięciu konferencjach tematycznych.

Zapraszamy polskie firmy reprezentujące sektor IT do skorzystania z możliwości promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji Web Summit w Lizbonie!

Celem organizacji stoiska jest promocja oferty polskich firm IT (w tym startupów) wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu, czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy, których przedstawiciele nie biorą osobistego udziału w imprezie.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku umożliwiamy:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, gadżety itp.),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych,
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań biznesowych.

TU znajdziecie podsumowanie Web Summit z 2019 r. i polskiej obecności na tym wydarzeniu. W 2020 r., w związku z sytuacją pandemii, wydarzenie odbyło się w całości online.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

 


Stoisko informacyjno-promocyjne podczas Web Summit 2019 zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2022, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Współpraca z biurem rachunkowym Toruń

Czy warto zdecydować się na współpracę z biurem rachunkowym? Biuro rachunkowe Toruń Plusów nawi...
Polska - Toruń 2021-09-14 Dodał: Anna Szewczyk Zdrowie i medycyna, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe, Wydawnictwa Zobacz ofertę

Leczenie w nowoczesnym gabinecie stomatologicznym

Nowoczesna klinika stomatologiczna Dlaczego warto wybrać nasz gabinet? By poprawnie leczyć zęby...
Polska - Toruń 2021-09-14 Dodał: Łukasz Podlewski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Profesjonalna księgowość dla firm Grajewo

Biuro rachunkowe Grajewo Profesjonalna obsługa księgowa dla Twojej firmy Posiadanie firmy łączy...
Polska - GRAJEWO 2021-09-14 Dodał: Anna Jankowska Zdrowie i medycyna, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe, Media i reklama Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert