Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWebinarium nt. współpracy z Agencją Unii Europejskiej ds. Programu Kosmicznego (EUSPA)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-09-01 09:13:33
euspa, webinarium, branża kosmiczna

Zachęcamy do udziału w webinarium pt. „Możliwości współpracy z Agencją Unii Europejskiej ds. Programu Kosmicznego (EUSPA)”, które zostanie zorganizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i Ministerstwo Spraw Zagranicznych w formule online, 6 października 2021 r.

Podczas wydarzenia eksperci EUSPA omówią zakres jej działalności i opowiedzą o funduszach i programach, którymi Agencja zarządza. W szczególności przedstawią te inicjatywy i projekty EUSPA, które mogą być interesujące dla przedsiębiorstw, w tym startupów, spoza sektora kosmicznego, np. związane z rozwojem technologii wykorzystujących dane satelitarne i opracowywaniem na ich podstawie nowych rozwiązań i aplikacji.

Wydarzenie może być szczególnie interesujące dla firm z branży IT, w tym oferujących rozwiązania z dziedziny sztucznej inteligencji, inteligentnej infrastruktury czy dronów.

W programie wydarzenia przewidziano ponadto prezentację Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego (ZPSK) w celu przybliżenia tej branży i zachęcenia do kontaktów, podejmowania współpracy oraz budowania konsorcjów z firmami sektora kosmicznego np. pod kątem wspólnego udziału w projektach EUSPA.

Jak to działa?

  • w razie zainteresowania uczestników wydarzenia indywidualnymi rozmowami z pracownikami EUSPA i Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego istnieje możliwość zorganizowania wirtualnych spotkań B2B po zakończeniu części seminaryjnej.
  • jesli jestescie zainteresowani udziałem w takich spotkaniach, na rejestrację macie czas do 6 września,
  • jesli zamierzacie uczestniczyć wyłacznie w części seminaryjnej, termin rejestracji upływa 15 września,
  • formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości,
  • link do webinarium otrzymają wyłącznie zarejestrowani uczestnicy,
  • językiem wydarzenia będzie język angielski, z wyjątkiem sesji ogólnej, która będzie prowadzona po polsku.
Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Zoltrix

Link building – strategie pozyskiwania linków By zdobyć jak najlepszą widzialność...
Polska - TORUŃ 2021-12-07 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Adwokat

Adwokat trudniący się prawem karnym ma wiele zadań, jakie wymagają odpowiedzialności i solidnośc...
Polska - TORUŃ 2021-12-07 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Kredyty dla firm Szczecin

MNOGOŚĆ CELÓW NA KTÓRE FIRMA POTRZEBUJĘ KREDYTU a) kredyt inwestycyjny – cel jest tutaj określon...
Polska - SZCZECIN 2021-12-07 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Wyroby z warzyw i owoców Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert