Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPromocja polskiego fintechu w 2021 r. – stoiska na konferencjach Money20/20 i Singapore Fintech Festival

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-07-06 15:48:01
money, amsterdam, singapur, sff, singapore fintech festival, fintech

Polskie firmy z branży fintech będą mogły skorzystać z polskich stoisk organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości podczas tegorocznych edycji Money20/20 Europe w Amsterdamie oraz Singapore Fintech Festival.

Money20/20 Europe

Money20/20 to jedna z wiodących na świecie serii wydarzeń branżowych kierowanych do szeroko pojętego sektora fintech. Jej europejska edycja odbywa się co roku w Amsterdamie. W 2019 r. 60% jej uczestników pochodziło z takich obszarów o rozwiniętych usługach finansowych, jak Wielka Brytania, Szwajcaria, Luksemburg, Irlandia, Francja, Niemcy czy Austria.

Zagadnienia poruszane w ramach bogatego programu konferencyjnego dotyczą takich obszarów, jak rozwiązania dla płatności i bankowości, a także cyberbezpieczeństwo i kryptowaluty.

W tym roku Money20/20 Europe odbędzie sie w dniach 21-23 września.

Singapore Fintech Festival

Singapore Fintech Festival to jedno z największych na świecie wydarzeń dedykowanych branży fintech i szeroko pojętej technologii w sektorze finansowym, w tym przede wszystkim takim zagadnieniom, jak blockchain, sztuczna inteligencja, płatności mobilne, big data, machine learning, czy cyberbezpieczeństwo operacji finansowych w sieci.

Ostatnia tradycyjna edycja wydarzenia, która odbyła się w 2019 r., przyciągnęła ponad 60 tysięcy odwiedzających ze 140 krajów, którzy mieli okazję zapoznać się z ofertą prawie 1000 wystawców z całego świata. Targi tradycyjnie goszczą przedstawicieli największych na świecie instytucji finansowych, banków, funduszy inwestycyjnych, instytucji publicznych, akceleratorów, inkubatorów i przede wszystkim startupów.

W 2020 r. targi odbywały się w formie hybrydowej, która zgromadziło na żywo i przed ekranami komputerów ponad 60 tysięcy uczestników ze 160 krajów. Wydarzenie odbywało się 24 godziny na dobę przez 5 dni. Oficjalna strona wydarzenia odnotowała w tym czasie prawie 3,5 miliona odsłon.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 8-12 listopada.

Polskie stoiska

Celem organizacji stoisk jest promocja polskich firm, oferujących nowoczesne rozwiązania dla branży finansowej, wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na stoiskach. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy nie biorące osobistego udziału w wydarzeniu.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskich stoiskach informacyjno-promocyjnych umożliwiamy:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery itp.),
  • wyświetlanie materiałów audio-wizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje, itp.),
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

Szczegółowe zasady korzystania ze stoisk zostaną określone po ogłoszeniu przez organizatorów dokładnych obostrzeń w związku z pandemią COVID-19, jakie będą obowiązywały na terenie poszczególnych wydarzeń.

Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z promocji na polskim stoisku podczas:

 


 

Stoiska informacyjno-promocyjne podczas Money20/20 Europe w Amsterdamie oraz Singapore Fintech Festival zostaną zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

CAŁKOWITY MARKETING DLA FIRM

POZYSKIWANIE KLIENTÓW - CAŁKOWITY MARKETING DLA FIRM
Polska - Piszczac 2021-06-14 Dodał: Piotr Omelańczuk IT/ICT, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Pozostały sprzęt elektryczny Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Strony Internetowe - Tworzenie Stron Internetowych, Projektowanie Stron WWW

Zadbaj o wizerunek firmy, poprzez nowoczesną dopasowaną do wszystkich najnowszych standardów stro...
Polska - Kuryłówka 2021-06-07 Dodał: Marcin Lewandowski IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert