Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPonad 280 spotkań b2b dla sektora IT/ICT podczas ITmatch 2021

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-06-02 17:04:57
it, b2b, matchmaking, spotkania, parp

25 maja 2021 r. odbyła się międzynarodowa giełda kooperacyjna online ITmatch, przeznaczona dla firm i instytucji działających w branży IT/ICT, jak również podmiotów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z tą branżą. Organizatorem wydarzenia była Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) w ramach Branżowego Programu Promocji IT/ICT.

Do organizacji spotkań włączyły się liczne ośrodki Enterprise Europe Network, sieci Komisji Europejskiej, do której należy PARP, dzięki czemu w spotkaniach wzięło udział prawie 200 firm z 36 krajów. Odbyły one w sumie ponad 280 spotkań dwustronnych, z czego większość z nich – ponad 250 – miało charakter międzynarodowy.

Najliczniejszą grupę uczestników stanowiły polskie firmy 47). Swoje większe reprezentacje miały też takie kraje, jak Rumunia, Egipt, Wielka Brytania, Sri Lanka, Niemcy czy Hiszpania.

Wydarzenie uważam z bardzo udane. Dzięki platformie w jeden dzień nawiązałam relacje z firmami z całego świata. Taka formuła spotkania dobrze się sprawdziła na nawiązanie pierwszego kontaktu i ewentualna selekcję z jakimi firmami/organizacjami moglibyśmy kontynuować rozmowę – mówi Magdalena Zawodny Barabanow z SIBB e.V. - Verband der Digitalwirtschaft Berlin & Brandenburg, która zdecydowała się wziąć udział w ITmatch, aby nawiązać kontakty z zagranicznymi partnerami z branży IT.

Pomimo wciąż obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią, dzięki wirtualnemu charakterowi wydarzenia, przedsiębiorcy z branży mieli szansę na poznanie nowych partnerów biznesowych. Wirtualny udział w giełdzie pozwolił też zaoszczędzić czas i koszty związane z obecnością na wydarzeniach stacjonarnych, jednocześnie zaś umożliwił spotkania z przedstawicielami podmiotów z takich krajów, jak Egipt, Stany Zjednoczone, Sri Lanka, Filipiny czy Urugwaj.

Giełda kooperacyjna ITmatch została zorganizowana w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2020-2022, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych – czynności on site i off site Pozycjonowanie witryn ...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Księgowość online

Księgowość dla przedsiębiorców Prowadzenie firmy wiąże się wprost z koniecznością prowa...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Gabinet kosmetyczny

Gabinet kosmetyczny – zabiegi kosmetologii medycznej Elight Kosmetologia medyczna Powstań...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert