Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPonad 200 spotkań b2b podczas Med2Meet

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-04-29 17:20:32
med2meet, een, parp, medtech, kooperacja, b2b

21 kwietnia 2021 r. odbyła się międzynarodowa giełda kooperacyjna online Med2Meet, przeznaczona dla podmiotów z branży technologii medycznych. Organizatorem wydarzenia była Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) w ramach Branżowego Programu Promocji tego sektora.

Do organizacji spotkań włączyły się liczne ośrodki Enterprise Europe Network, sieci Komisji Europejskiej, do której należy PARP, dzięki czemu w spotkaniach wzięło udział prawie 140 firm z 37 krajów, w tym spora grupa firm oferujących rozwiązania IT dla medycyny. Odbyły one w sumie ponad 200 spotkań dwustronnych, z czego większość z nich – ponad 180 – miało charakter międzynarodowy.

Najliczniejszą grupę uczestników stanowiły polskie firmy (56). Swoje większe reprezentacje miały też takie kraje, jak Rumunia, Turcja, Belgia, Hiszpania, Chorwacja czy Ukraina.

– Organizacja giełdy była świetna. Platforma do umawiania spotkań – łatwa i przyjazna w obsłudze. Samo wydarzenie zaś niesamowicie pożyteczne – mówi Corina Beljung z rumuńskiej firmy Arcadia Test, która zdecydowała się wziąć udział w Med2Meet, aby nawiązać kontakty biznesowe z zagranicznymi partnerami branżowymi.

Pomimo wciąż obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią, dzięki wirtualnemu charakterowi wydarzenia, przedsiębiorcy z branży mieli szansę na poznanie nowych partnerów biznesowych. Wirtualny udział w giełdzie pozwolił też zaoszczędzić czas i koszty związane z obecnością na wydarzeniach stacjonarnych, jednocześnie zaś umożliwił spotkania z przedstawicielami podmiotów z takich krajów, jak Egipt, Stany Zjednoczone, Katar, Oman, Sri Lanka, Pakistan, Nigeria czy Mongolia.

Już 25 maja 2021 r. PARP zorganizuje, tym razem w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT/ICT, analogiczne wydarzenie dla branży technologii informatycznych. Więcej na ten temat na stronie Programu.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pozycjonowanie Olsztyn - Agencja Reklamowa Seo-Local.pl

Firma Seo local jest agencją reklamową z Olsztyna. Specjalizujemy się głównie w projektowaniu str...
Polska - Olsztyn 2021-04-26 Dodał: Sebastian Wieczorek IT/ICT, Komputery Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert