Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPonad 200 spotkań b2b podczas Med2Meet

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-04-29 17:20:32
med2meet, een, parp, medtech, kooperacja, b2b

21 kwietnia 2021 r. odbyła się międzynarodowa giełda kooperacyjna online Med2Meet, przeznaczona dla podmiotów z branży technologii medycznych. Organizatorem wydarzenia była Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) w ramach Branżowego Programu Promocji tego sektora.

Do organizacji spotkań włączyły się liczne ośrodki Enterprise Europe Network, sieci Komisji Europejskiej, do której należy PARP, dzięki czemu w spotkaniach wzięło udział prawie 140 firm z 37 krajów, w tym spora grupa firm oferujących rozwiązania IT dla medycyny. Odbyły one w sumie ponad 200 spotkań dwustronnych, z czego większość z nich – ponad 180 – miało charakter międzynarodowy.

Najliczniejszą grupę uczestników stanowiły polskie firmy (56). Swoje większe reprezentacje miały też takie kraje, jak Rumunia, Turcja, Belgia, Hiszpania, Chorwacja czy Ukraina.

– Organizacja giełdy była świetna. Platforma do umawiania spotkań – łatwa i przyjazna w obsłudze. Samo wydarzenie zaś niesamowicie pożyteczne – mówi Corina Beljung z rumuńskiej firmy Arcadia Test, która zdecydowała się wziąć udział w Med2Meet, aby nawiązać kontakty biznesowe z zagranicznymi partnerami branżowymi.

Pomimo wciąż obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią, dzięki wirtualnemu charakterowi wydarzenia, przedsiębiorcy z branży mieli szansę na poznanie nowych partnerów biznesowych. Wirtualny udział w giełdzie pozwolił też zaoszczędzić czas i koszty związane z obecnością na wydarzeniach stacjonarnych, jednocześnie zaś umożliwił spotkania z przedstawicielami podmiotów z takich krajów, jak Egipt, Stany Zjednoczone, Katar, Oman, Sri Lanka, Pakistan, Nigeria czy Mongolia.

Już 25 maja 2021 r. PARP zorganizuje, tym razem w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT/ICT, analogiczne wydarzenie dla branży technologii informatycznych. Więcej na ten temat na stronie Programu.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

CAŁKOWITY MARKETING DLA FIRM

POZYSKIWANIE KLIENTÓW - CAŁKOWITY MARKETING DLA FIRM
Polska - Piszczac 2021-06-14 Dodał: Piotr Omelańczuk IT/ICT, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Pozostały sprzęt elektryczny Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Strony Internetowe - Tworzenie Stron Internetowych, Projektowanie Stron WWW

Zadbaj o wizerunek firmy, poprzez nowoczesną dopasowaną do wszystkich najnowszych standardów stro...
Polska - Kuryłówka 2021-06-07 Dodał: Marcin Lewandowski IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert