Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPrzemysł 4.0: spotkania b2b online podczas „Technology & Business Cooperation Days 2021”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-03-19 17:04:24
przemysł 4.0, b2b

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej online dla firm, instytucji naukowych i uczelni wyższych działających na rzecz szeroko pojętego przemysłu 4.0, która odbędzie się w dniach 12-15 kwietnia 2021 r.

Spotkania b2b mają na celu pomoc w nawiązaniu kontaktów biznesowych w zakresie takich zagadnień jak:

  • smart factory,
  • zrównoważona energia,
  • mobilność,
  • narzędzia pomiarowe i technologie wytwarzania efektywne pod względem zasobów i energii.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów, działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas spotkań b2b.

W dniach 12-15 kwietnia na tej samej stronie, na której dokonaliście rejestracji na wydarzenie, odbędą się spotkania online z uprzednio umówionymi partnerami. Abyście mogli uczestniczyć w spotkaniach online, musicie posiadać wbudowaną lub zewnętrzną kamerę internetową i mikrofon.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Udział w spotkaniach b2b jest bezpłatny.

Zarejestruj się już dziś!

Termin rejestracji upływa 4 kwietnia 2021 r. Im szybciej się zarejestrujesz, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Twoją ofertą!

Informacji nt. spotkań b2b udziela Sławomir Biedermann: slawomir_biedermann@parp.gov.pl

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert