Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStartup Terrace - rozpocznij działalność biznesową na Tajwanie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2021-02-12 17:15:29
tajwan, startup terrace, startupy

Aby przyciągnąć innowacyjne startupy technologiczne, władze Tajwanu uruchomiły program zachęt w ramach inicjatywy Startup Terrace.

Startup Terrace to międzynarodowy hub startupowy zapewniający biura, mieszkania, przestrzeń coworkingową, centrum wystawowe i inne najnowocześniejsze obiekty, dzięki czemu jest idealnym miejscem dla rozwoju startupów. Startup Terrace utworzono w celu przekształcenia Tajwanu w wiodącego dostawcę usług innowacyjnych w regionie Azji i Pacyfiku. Hub gromadzi w jednym miejscu startupy, międzynarodowych mentorów oraz doradców finansowych i prawnych tworząc złożony ekosystem startupowy i promując tajwańską branżę startupową na rynkach międzynarodowych.

W ramach programu startupy mogą ubiegać się o bezpłatne zakwaterowanie na terenie kampusu Startup Terrace, trwające od 1 tygodnia do 1 miesiąca. W tym czasie firmy mogą bezpłatnie korzystać z wszelkiego rodzaju wsparcia, jakie oferuje Startup Terrace, w tym z doradztwa finansowego i prawnego (np. spotkania z ekspertem prawnym w zakresie rejestracji firmy na Tajwanie oraz wniosku o wizę przedsiębiorcy). Ponadto przedsiębiorcy mają nieograniczony dostęp do międzynarodowej społeczności Startup Terrace (obecnie działa 157 firm technologicznych) dzięki czemu mogą zapoznać się z całym ekosystemem wsparcia startupów na Tajwanie.

Szczegółowa prezentacja oferty Startup Terrace, informacje na temat kryteriów i terminów naboru, a także dane kontaktowe do koordynatora programu znajdziecie w pliku.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pozycjonowanie Olsztyn - Agencja Reklamowa Seo-Local.pl

Firma Seo local jest agencją reklamową z Olsztyna. Specjalizujemy się głównie w projektowaniu str...
Polska - Olsztyn 2021-04-26 Dodał: Sebastian Wieczorek IT/ICT, Komputery Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert