Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonkurs dla innowacyjnych firm organizowany przez Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny - ITU

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-10-14 17:49:47
itu, onz, itu digital world

Do 16 października 2020 r. możecie aplikować do konkursu ITU Digital World 2020 SME Virtual Awards. Zakwalifikowani uczestnicy wezmą udział w warsztatach przygotowujących m. in. do sesji pitchingowej.

banner

 

ITU to Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny - agenda ONZ, której celem jest standaryzowanie i regulowanie rynku telekomunikacyjnego i radiokomunikacyjnego.

Instytucja organizuje m. in. ITU Digital World - wydarzenie obejmujące kongres i targi poświęcone nowoczesnym technologiom. Najbliższa stacjonarna edycja z uwagi na pandemię została przełożona na 4. kwartał 2021 r., a odbędzie się w Wietnamie. Jednak jeszcze w tym roku możecie wziąć udział w wirtualnym komponencie adresowanym do małych i średnich firm oferujących innowacyjne rozwiązania w takich dziedzinach, jak upowszechnienie dostępu do internetu, inteligentne miasto i dom, telemedycyna oraz technologie ułatwiające dostęp do usług finansowych.

Spośród firm, które zgłoszą się do 16 października 2020 r. poprzez wypełnienie formularza na stronie wydarzenia, organizatorzy wyłonią uczestników warsztatów online, tzw. masterclasses. Podczas tych warsztatów, które odbędą się w listopadzie 2020 r., uczestnicy przygotują się do sesji pitchingowych przed potencjalnymi inwestorami, a także zdobędą wiedzę z zakresu pozyskiwania finansowania i rozwoju firmy.

Wybrana z tego grona grupa weźmie udział w pitchingu online, a zwycięzcy zostaną m. in. zaproszeni do udziału w ITU Digital World 2021 w Wietnamie.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na stronie ITU Digital World.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Sprawdź stronę naszej agencji SEO BrandRise
link: ...
Pozycjonowanie Toruń - skuteczna Agencja SEO BrandRise document.title = "Pozycjonowanie Toruń 🦄 ...
Polska - Toruń 2020-09-11 Dodał: Konrad Dejewski Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT Zobacz ofertę

Obsługa informatyczna i marketingowa stron internetowych

Zajmujemy się pełną obsługą informatyczną i marketingową nad stronami małych i średnich firm. Wdr...
Polska - Sokola 2020-07-15 Dodał: Łukasz Tomaszczyk Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Odzyskanie praw ochronnych do znaku towarowego w China

Odzyskiwanie znaku towarowego zarejestrowanego w Chinach przez podmiot trzeci.
Polska - STRASZYN 2020-06-14 Dodał: Michał Bielewicz Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Sektor kreatywny, Turystyka, sport i rekreacja Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert