Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolsko-ukraińskie spotkania online dla branży IT

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-09-16 16:09:47
ukraina, b2b, it, współpraca

Zachęcamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach online z ukraińskimi firmami, które 8 października 2020 r. zorganizuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wydarzenie adresowane jest do firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży IT, w tym do firm outsourcingowych, dostawców oprogramowania, rozwiązań dla sektora finansowego czy e-commerce, technologii IoT, sztucznej inteligencji i in.

 

Na czym polega giełda kooperacyjna online?

Giełda kooperacyjna online to seria dwustronnych, wcześniej umówionych spotkań, które odbędą się przez internet, z wykorzystaniem specjalnej platformy. Spotkania potrwają 20 minut, a do udziału w nich nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

 

Jak to działa?

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu online (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
  • 8 października 2020 r., na tej samej stronie, na której dokonujecie rejestracji na wydarzenie, odbędą się umówione spotkania online. Abyście mogli uczestniczyć w spotkaniach online, musicie się upewnić, że Wasz komputer posiada mikrofon i, opcjonalnie, kamerę internetową. Wymagania sprzętowe opisane zostały na stronie wydarzenia.

 

Koszty

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Zarejestruj się już dziś!

Termin rejestracji upływa 23 września 2020 r. Im szybciej się zarejestrujesz, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Twoją ofertą!

 

Informacji nt. spotkań b2b udzielają:

Oleksandra Perepelytsia, oleksandra_perepelytsia@parp.gov.pl

Magdalena Zwolińska, magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

 


 

Polsko-ukraińskie spotkania online dla branży IT zostaną zorganizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu „Wzrost konkurencyjności ukraińskich regionów oraz rozwój polsko-ukraińskiej współpracy gospodarczej” finansowanego ze środków programu „Polskiej Pomocy Rozwojowej” Ministerstwa Spraw Zagranicznych i realizowanego we współpracy Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej.