Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuJuż są dostępne wyniki 6. edycji konkursu Go to Brand

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-06-24 15:02:31
go to brand, poir, parp

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozstrzygnęła 6. edycję konkursu „Go to Brand”. Mikro, małe i średnie firmy wybrane do dofinansowania otrzymają łącznie prawie 327 mln zł z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na promocję marek na rynkach zagranicznych. Ta edycja programu była rekordową pod względem liczby złożonych wniosków i liczby pozytywnie ocenionych projektów.

Do naboru trwającego od 11 lutego do 11 marca br. zgłosiło się 1575 firm, czyli o 180 więcej niż w 2019 r. Wsparcie na promocję swoich wyrobów i usług na rynkach zagranicznych otrzyma 1117 przedsiębiorstw. Łączna pula środków unijnych, która trafi do beneficjentów obecnej edycji programu, wynosi 326,7 mln zł. Maksymalna wartość dofinansowania dla jednego projektu to 425 670 zł, a przedsiębiorcy muszą wnieść wkład własny na poziomie min. 15%.

Poddziałanie „Go to Brand” kierowane jest do firm z branż o wysokim potencjale konkurencyjnym i innowacyjnym. Dzięki konkursowi marki mają szansę być bardziej rozpoznawalne na rynkach zagranicznych, na czym zyskuje również wizerunek polskiej gospodarki oraz poziom polskiego eksportu.

Najwięcej projektów złożyły przedsiębiorstwa z branży IT oraz modowej i kosmetycznej, a także budowlanej. 

W ramach projektów realizowanych z poddziałania 3.3.3 POIR, przedsiębiorstwa mogą sfinansować koszty udziału w targach, wystawach, misjach gospodarczych oraz pokryć koszty usług doradczych dotyczących umiędzynarodowienia prowadzonej działalności gospodarczej i działań promocyjnych.

Lista projektów rekomendowanych do dofinansowania

Więcej informacji o poddziałaniu znajdziecie na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Sprawdź stronę naszej agencji SEO BrandRise
link: ...
Pozycjonowanie Toruń - skuteczna Agencja SEO BrandRise document.title = "Pozycjonowanie Toruń 🦄 ...
Polska - Toruń 2020-09-11 Dodał: Konrad Dejewski Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT Zobacz ofertę

Obsługa informatyczna i marketingowa stron internetowych

Zajmujemy się pełną obsługą informatyczną i marketingową nad stronami małych i średnich firm. Wdr...
Polska - Sokola 2020-07-15 Dodał: Łukasz Tomaszczyk Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Odzyskanie praw ochronnych do znaku towarowego w China

Odzyskiwanie znaku towarowego zarejestrowanego w Chinach przez podmiot trzeci.
Polska - STRASZYN 2020-06-14 Dodał: Michał Bielewicz Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Sektor kreatywny, Turystyka, sport i rekreacja Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert