Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTrwa nabór do 3. edycji Szkoły Pionierów PFR

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-06-10 15:55:50
pfr, szkoła pionierów, innowacje

Do 26 czerwca 2020 r. można aplikować do Szkoły Pionierów Polskiego Funduszu Rozwoju - międzynarodowego programu edukacyjnego dla początkujących polskich przedsiębiorców technologicznych i wizjonerów.

PFR i Allegro po raz trzeci poszukują najlepszych z najlepszych – Pionierów, którzy dzięki udziale w Szkole Pionierów PFR rozwiną kompetencje przyszłości i umiejętności biznesowe, niezbędne do budowania nowych projektów technologicznych. Zgłoś się do programu, zyskaj wiedzę jak szybko reagować na zmieniające się potrzeby i kreuj innowacyjne rozwiązania. 

Do grona polskich pionierów innowacji może dołączyć każdy, kto wie, że własna firma i tworzenie nowatorskich produktów to jego ścieżka zawodowa, ale potrzebuje dodatkowej wiedzy i umiejętności, aby rozwinąć swój projekt lub dołączyć do zespołu założycielskiego.

Kto może zostać Pionierem?

Osoba w wieku 20-40 lat, zmotywowana i gotowa wziąć udział w międzynarodowym programie edukacyjnym we wrześniu. 

Jak zostać Pionierem?

Wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy, opisując pomysł na swoją ścieżkę personalnego rozwoju, dołączyć CV i wysłać. Zespół PFR spośród nadesłanych zgłoszeń wyłoni 50 uczestników, którzy zostaną zaproszeni na 3-tygodniowe warsztaty z udziałem czołowych praktyków biznesu i ekspertów z Polski i zagranicy.

Podczas intensywnych zajęć, uczestnicy wezmą udział w warsztatach dotyczących m.in. budowania i współpracy w zespole, tworzenia modeli biznesowych, prototypowania czy sprzedaży i marketingu. Umiejętności zdobyte w Szkole Pionierów pozwolą świadomie rozwijać własny innowacyjny biznes, jednocześnie niwelując ryzyko jego niepowodzenia. Warsztaty dla uczestników poprowadzą eksperci z instytucji i firm technologicznych takich jak: Allegro, Booksy, SWPS, Massachusetts Institute of Technology czy Alior Bank.

Następnie, rozwiązania stworzone przez zespoły zostaną zaprezentowane przed potencjalnymi inwestorami z funduszy PFR Ventures podczas gali finałowej programu. Kilkanaście najlepszych zespołów pojedzie na początku 2021 roku na zagraniczny wyjazd biznesowy. Jak pokazały wcześniejsze edycje Szkoły, możliwość prezentacji przed inwestorami jest szansą, aby uzyskać pierwsze finansowanie.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie programu.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Sprawdź stronę naszej agencji SEO BrandRise
link: ...
Pozycjonowanie Toruń - skuteczna Agencja SEO BrandRise document.title = "Pozycjonowanie Toruń 🦄 ...
Polska - Toruń 2020-09-11 Dodał: Konrad Dejewski Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT Zobacz ofertę

Obsługa informatyczna i marketingowa stron internetowych

Zajmujemy się pełną obsługą informatyczną i marketingową nad stronami małych i średnich firm. Wdr...
Polska - Sokola 2020-07-15 Dodał: Łukasz Tomaszczyk Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Odzyskanie praw ochronnych do znaku towarowego w China

Odzyskiwanie znaku towarowego zarejestrowanego w Chinach przez podmiot trzeci.
Polska - STRASZYN 2020-06-14 Dodał: Michał Bielewicz Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Sektor kreatywny, Turystyka, sport i rekreacja Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert