Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZmiany w dokumentacji dla VI naboru wniosków w działaniu „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-05-14 11:52:48
go to brand, poit, parp, dofinansowanie

Wprowadzono zmiany do dokumentacji konkursowej, dotyczącej oceny wniosków dla ostatniego naboru w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” POIR.

Zmiany wynikają z tzw. specustawy funduszowej, a ich celem jest ograniczenie negatywnych skutków ekonomicznych wywołanych pandemią COVID-19. 

Najważniejsze zmiany:

  • Wydłużono termin (do 5 dni wobec wcześniejszych 3 dni) na wyrażenie przez wnioskodawcę zgody na zmianę wartości kosztów kwalifikowalnych w projekcie w związku z rekomendacją Komisji Oceny Projektów.
  • Wnioskodawca ma więcej czasu (do 14 dni wobec wcześniejszych 7 dni) na dostarczenie dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy o dofinansowanie.
  • Przed podpisaniem umowy istnieje możliwość dokonania zmiany wskaźników projektu w związku z rekomendacją Komisji Oceny Projektów.
  • Wydłużono terminy w procedurze odwoławczej.
  • Wydłużono termin oceny wniosków – do 90 dni i termin rozstrzygnięcia konkursu – do 100 dni od dnia zakończenia przyjmowania wniosków.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie poddziałania, w zakładce 'Dokumenty'.