Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCzas na e-learning. Poszerzaj horyzonty z Akademią PARP

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-04-24 12:25:11
akademia parp, polska agencja rozwoju przedsiębiorczości, e-learning

Rynek technologii edukacyjnych w ostatnim czasie mocno przyśpieszył. E-learning to wygodny i łatwy dostęp do wiedzy, niezależnie od miejsca i czasu. W kontekście biznesu duże znaczenie ma większa efektywność szkoleń, możliwość śledzenia postępów kursanta, i co ważne, niższe koszty. E-learning jest też często jedyną możliwością zdobywania wiedzy dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Do e-learningowego boomu przyczyniają się: postępująca cyfryzacja życia publicznego, większa mobilność i elastyczność społeczeństw oraz szybki rozwój i powszechny dostęp do nowoczesnych technologii. Poważnym impulsem rozwoju nauki przez internet będzie też zapewne pandemia koronawirusa, która spowodowała, że wiele osób zyskało wolny czas, a konieczność izolacji kieruje naszą aktywność w stronę światowej sieci.

Trudno wyobrazić sobie lepszy czas dla e-learningu. Widać to chociażby po dużym wzroście zainteresowania Akademią PARP – interaktywną platformą szkoleniową prowadzoną już od kilkunastu lat przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. W okresie pandemii PARP odnotowała 3-krotny wzrost zainteresowania szkoleniami e-learningowymi. Choć warto wspomnieć, że e-kursy te już wcześniej były bardzo popularne. W styczniu br. licznik zapisów przekroczył 20 tys. – na koniec marca pokazywał już ponad 32 tys.

Akademia PARP to stale rozwijany projekt. Jej obecna oferta to 17 kursów z obszarów: prawa, marketingu, zarządzania, finansów oraz doskonalenia kompetencji miękkich.

Szkolenia kierowane są – z jednej strony – do ludzi, którzy działają lub chcieliby zacząć działać na własny rachunek – z drugiej do osób, chcących zwiększać swoją wartość na rynku pracy oraz przedsiębiorców, którzy chcą podnosić kompetencje pracowników. Dlatego, po pomyślnym ukończeniu każdego z kursów, uczestnicy mają możliwość pobrania certyfikatu. Do tej pory PARP wydała ponad 12 tys. takich poświadczeń. Uczestnictwo w kursach Akademii jest przy tym bezpłatne.

Więcej na temat bezpłatnych możliwości e-learningowych znajdziecie na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Strony internetowe

Kolcode Michał Koliński to firma tworząca profesjonalne i nowoczesne strony internetowe oraz skle...
Polska - RUSIEC 2020-10-26 Dodał: Michał Koliński IT/ICT Zobacz ofertę

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Sprawdź stronę naszej agencji SEO BrandRise
link: ...
Pozycjonowanie Toruń - skuteczna Agencja SEO BrandRise document.title = "Pozycjonowanie Toruń 🦄 ...
Polska - Toruń 2020-09-11 Dodał: Konrad Dejewski Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert