Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkania b2b online dla firm i instytutów technologicznych z obszaru tzw. Key Enabling Technologies

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-04-06 14:54:17
ket, key enabling technologies, kluczowe technologie prorozwojowe, nanotechnologie, zaawansowane materiały, biotechnologie, zaawansowane systemy produkcyjne, fotonika, mikroelektronika, nanoelektronika, elektronika, enterprise europe network, parp, giełda, b2b

Zapraszamy do udziału w wirtualnej giełdzie kooperacyjnej skierowanej do firm i instytutów badawczych działających w takich branżach, jak nanotechnologie, zaawansowane materiały, biotechnologie, zaawansowane systemy produkcyjne, fotonika, mikro- i nanoelektronika. Spotkania odbędą się 7 maja 2020 r.

Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych ok. 20-minutowych spotkań między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami w celu realizacji wspólnych projektów.

Giełda adresowana jest do firm i instytutów badawczych działających w tzw. Kluczowych Technologiach Prorozwojowych, czyli KET – Key Enabling Technologies. Komisja Europejska identyfikowała następujące technologie kluczowe:

 • nanotechnologie,
 • zaawansowane materiały,
 • biotechnologie,
 • zaawansowane systemy produkcyjne,
 • fotonika,
 • mikro- i nanoelektronika.

Jak to działa?

 • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie giełdy. Mają na to czas do 4 maja 2020 r., ale im szybciej dokonają rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z ich ofertą.
 • Podczas rejestracji należy określić godziny, w jakich uczestnik będzie dostępny na spotkania, oraz profil swojej działalności i rodzaj współpracy, którą chce nawiązać.
 • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu online na stronie giełdy. Każdego dnia w katalogu mogą pojawiać się nowe firmy!
 • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.
 • 7 maja 2020 r. na platformie b2match (tej samej, na której odbywa się rejestracja) odbędą się rozmowy zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil na stronie giełdy.

Szczegółowe wskazówki dotyczące rejestracji i umawiania spotkań dostępne są na stronie wydarzenia.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Współorganizatorem giełdy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, będąca jednym z polskich ośrodków Enterprise Europe Network.

Koszty

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.

Zarejestruj się już dziś!

Więcej informacji nt. spotkań udziela Magdalena Zwolińska: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert