Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZnajdź partnera przez Internet podczas Corporate Day 2020

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-03-24 10:25:14
corporate day, startupy, korporacje, sztuczna inteligencja, ai, internet rzeczy, iot, energia, e-health, technologie środowiskowe, transport, logistyka, bezpieczeństwo

Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej online adresowanej do startupów zainteresowanych nawiązaniem kontaktów z firmami z Austrii i innych krajów UE, która odbędzie się 12 maja 2020 r. Wydarzenie skierowane jest do startupów z takich branż jak sztuczna inteligencja (AI), Internet Rzeczy (IoT), energia, e-health, technologie środowiskowe, rozwiązania dla transportu i logistyki, czy systemy bezpieczeństwa.

Współorganizatorem giełdy jest ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Na czym polega giełda kooperacyjna?

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności i rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu online na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Od 20 kwietnia 2020 r. z katalogu online zarejestrowani uczestnicy będą mogli dokonać wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas spotkań b2b.
  • 12 maja 2020 r. w trybie online odbędą się uprzednio zaaranżowane 20-minutowe spotkania pomiędzy dobranymi w pary firmami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Szczegółowa instrukcja rejestracji na wydarzenie

 

Koszty

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Dla uczestników, którzy zarejestrują się do udziału, ale nie pojawią się na wydarzeniu (nie informując o tym wcześniej głównego organizatora) przewidziana jest opłata w wysokości 100 EUR.

 

Zarejestruj się już dziś! Rejestracja uczestników i profili, a także wybór partnerów biznesowych do spotkań trwa do 8 maja 2020 r.

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej wydarzenia.

 

Informacji nt. spotkań b2b udziela Sławomir Biedermann: slawomir_biedermann@parp.gov.pl