Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko na Money20/20 w Amsterdamie - nowy termin

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-05-22 16:33:30
money, amsterdam, fintech, targi, konferencja

Zapraszamy polskie firmy z branży fintech do skorzystania ze stoiska organizowanego przez PARP podczas konferencji Money20/20 w Amsterdamie. Wydarzenie odbędzie się w nowym terminie.

Nazwa wydarzenia: Money20/20
Termin: 22-24 września 2020 r. (poprzedni termin: 16-18 czerwca 2020 r.)
Strona wydarzenia: https://europe.money2020.com/
Lokalizacja: Amsterdam, Holandia

 

 

Money20/20 to największe europejskie wydarzenie adresowane do firm z branży technologii dla finansów, swym programem obejmujące zarówno konferencję jak i część wystawienniczą. 

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości po raz pierwszy zorganizuje przy tej okazji stoisko informacyjno-promocyjne, z którego będą mogły korzystać polskie firmy.

Celem organizacji stoiska jest promocja oferty polskich firm fintechowych wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu, czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku.

Swoje materiały mogą przesyłać również firmy, których przedstawiciele nie biorą osobistego udziału w imprezie. Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku umożliwiamy:

  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych,
  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, gadżety itp.),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

 


 

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas Money20/20 zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2020-2022, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.