Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolish Challenge Fund - dowiedz się więcej o dostępnych grantach

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-02-14 13:36:20
ict, grant, ukraina, białoruś

W imieniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP) zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym poświęconym programowi Polish Challenge Fund. W ramach programu możecie ubiegać się o grant na realizację innowacyjnych projektów.

Inicjatywa, realizowana w ramach programu "Polska Pomoc", adresowana jest do polskich firm, ośrodków naukowo-badawczych i instytutów rozwojowych, aktywnych w sektorach zielonych technologii i/lub technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT).

Podmioty te mogą się ubiegać o granty w wysokości do 40 tys. USD na realizację innowacyjnych projektów z obszaru ICT i/lub zielonych technologii na terenie Ukrainy i Białorusi.

Od ogłoszenia konkursu na stronie internetowej UNDP zainteresowane podmioty będą miały 40 dni na złożenie wniosku w języku angielskim. Realizacja projektu powinna zostać zakończona do końca listopada 2020 r. Od podmiotów, które wygrają konkurs, wymagany będzie wkład finansowy lub rzeczowy w wysokości 20% wartości projektu.

 

Więcej informacji o programie znajdziecie na stronie:

https://www.polskapomoc.gov.pl/Polski,Challenge,Fund,3098.html

 

26 lutego br. (środa), godz. 10:00-11:30, w siedzibie MSZ przy ul. Krywulta 2 w Warszawie (sala 016 na parterze) zostanie zorganizowane spotkanie informacyjne dla podmiotów zainteresowanych udziałem w programie.

Chęć udziału w spotkaniu należy zgłaszać do 21 lutego br. pod adresem: katarzyna.rozeslaniec@undp.org