Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGranty na innowacyjne projekty na Ukrainie i Białorusi. Spotkanie informacyjne: 26 lutego 2020 r., Warszawa

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-02-17 13:59:11
ict, grant, ukraina, białoruś

W imieniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz ONZ (Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju UNDP) zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym poświęconym konkursowi Polish Challenge Fund, w ramach którego można ubiegać się o granty na realizację innowacyjnych projektów.

Spotkanie odbędzie się w środę 26 lutego 2020 r. w siedzibie MSZ w Warszawie przy ul. Krywulta 2 (sala nr 16) w godz. 10:00-11:30.

Pilotażowy konkurs, realizowany w ramach programu „Polska pomoc”, adresowany jest do polskich firm, start-up’ów, ośrodków naukowo-badawczych i instytutów rozwojowych, które są aktywne w sektorach zielonych technologii i/lub technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT).

Podmioty mogą się ubiegać o granty w wysokości do 40 tys. USD na realizację projektów na terenie Ukrainy i Białorusi. Celem konkursu jest transfer polskiego know-how, technologii i innowacyjnych rozwiązań odpowiadających na wyzwania rozwojowe państw partnerskich programu „Polska pomoc”.

 

Więcej informacji: link.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Chęć udziału należy zgłaszać do 21 lutego br. pod adresem e-mail: katarzyna.rozeslaniec@undp.org.

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

CAŁKOWITY MARKETING DLA FIRM

POZYSKIWANIE KLIENTÓW - CAŁKOWITY MARKETING DLA FIRM
Polska - Piszczac 2021-06-14 Dodał: Piotr Omelańczuk IT/ICT, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Pozostały sprzęt elektryczny Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Strony Internetowe - Tworzenie Stron Internetowych, Projektowanie Stron WWW

Zadbaj o wizerunek firmy, poprzez nowoczesną dopasowaną do wszystkich najnowszych standardów stro...
Polska - Kuryłówka 2021-06-07 Dodał: Marcin Lewandowski IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert