Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGiełda kooperacyjna podczas targów Hannover Messe 2020

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-03-30 13:22:21
hannover messe, targi, giełda, b2b, enterprise europe network, niemcy, hanower

UWAGA - targi Hannover Messe 2020 nie odbędą się

Więcej szczegółów na temat giełdy kooperacyjnej organizowanej w nowym terminie zamieścimy na stronie https://ict.trade.gov.pl gdy tylko będą dostępne.

 


 

artykuł ze stycznia 2020 r.

 

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 20-24 kwietnia 2020 r. przy okazji targów Hannover Messe w Hanowerze.

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe to najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej na świecie, w trakcie którego można zapoznać się m. in. z najnowszymi rozwiązaniami IT dla przemysłu.

Udział w giełdzie kooperacyjnej umożliwia nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych z zagranicznymi partnerami, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą, dzięki możliwości zwiedzenia targów.

 

DLA KOGO?

 

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów oferujących swoje produkty i usługi szeroko pojętej branży przemysłowej, w szczególności w dziedzinie:

 • rozwiązań software i hardware IT/ICT dla przemysłu;
 • drukowania w technologii 3D;
 • produkcji przemysłowej;
 • obróbki skrawaniem, obróbki powierzchniowej;
 • fotowoltaiki, energii wiatrowej i wodnej;
 • zarządzania energią;
 • automatyki przemysłowej i urządzeń pomiarowych;
 • robotyki.

 

NA CZYM POLEGA GIEŁDA?

 

 • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym online wskazują swojego lokalnego partnera (PARP – Polish Agency for Enterprise Development – jeśli firma działa na terenie województwa mazowieckiego), a następnie określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
 • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu online na stronie internetowej giełdy;
 • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
 • Po zamknięciu rejestracji (z reguły 1-2 dni robocze przed rozpoczęciem targów) system dokona automatycznego ustalenia agendy spotkań dla każdego z zarejestrowanych uczestników. Każdy z uczestników otrzyma swoją indywidualną agendę drogą mailową przed rozpoczęciem giełdy kooperacyjnej;
 • W daniach 20-24 kwietnia 2020 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b.

 

KOSZTY

 

W przypadku rejestracji do 29 lutego 2020 r. uczestnictwo w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatne. Jednakże główny organizator wydarzenia zastrzega, że firmy które zarejestrują się do 29 lutego, a po tym terminie odwołają swój udział w wydarzeniu lub umówią w systemie mniej niż 2 spotkania z zagranicznymi partnerami, zostaną obciążone opłatą manipulacyjną w wysokości 150 euro.

Koszt udziału przy rejestracji dokonanej po 29 lutego 2020 r. wynosi 75 euro za osobę.

Zarejestrowani w wydarzeniu przedstawiciele firm, którzy umówią min. 2 spotkania z zagranicznymi partnerami, otrzymają bezpłatne bilety wejściowe na targi. Organizatorzy giełdy zastrzegają sobie prawo do nałożenia kary finansowej w wysokości 150 euro na firmy, które, pomimo otrzymania bezplatnych wejściowek na targi, nie wezmą udziału w umówionych spotkaniach. 

 

POLSKIE STOISKO

 

Podczas tegorocznej edycji targów Hannover Messe Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje stoisko narodowe.

Więcej informacji na temat możliwości bezpłatnej promocji na stoisku

 

Dodatkowych informacji udziela:

Sławomir Biedermann, e-mail: slawomir_biedermann@parp.gov.pl