Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKolejna edycja Go to Brand - nabór wniosków od 11 lutego 2020 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-01-13 15:53:00
go to brand, dofinansowanie, parp, program operacyjny inteligentny rozwój, po ir, poir, 3.3.3

Już w połowie lutego rozpocznie się przyjmowanie wniosków w kolejnym konkursie zorganizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach programu Go to Brand. Termin składania wniosków mija 11 marca 2020 r.

Poddziałanie 3.3.3 POIR adresowane jest do polskich MŚP, które chciałyby skorzystać ze wsparcia finansowego na promocję swych produktów i usług za granicą.

W nowym konkursie nie ma zamkniętych list wydarzeń, na ktorych firmy powinny zorganizować swoje stoisko lub misję. Nie ma również krótkich list rynków priorytetowych, określanych oddzielnie dla każdej branży.

 

Na co możesz przeznaczyć dofinansowanie?

  • na udział w targach, wystawach, misjach gospodarczych lub konferencjach zagranicznych i na dodatkowe działania promocyjne,
  • na sfinansowanie kosztów usługi doradczej, dzięki której dowiesz się jak wypromować Twoją firmę za granicą.

 

Kto może otrzymać dofinansowanie?

Mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa, które mają siedzibę lub oddział na terenie Polski (z wyjątkiem województwa mazowieckiego), i reprezentują branżę o wysokim potencjale konkurencyjnym i innowacyjnym, w tym branżę IT.

 

Ile możesz otrzymać?

Możesz otrzymać maksymalnie 425 670 zł. Całkowity koszt projektu musi zamknąć się w kwocie 1 000 000 zł. Wsparcie wyniesie do 85% wartości projektu, co oznacza, że Twój wkład to co najmniej 15% całkowitego kosztu projektu.

 

Jak aplikować?

Należy złożyć wniosek między 11 lutego 2020 r. a 11 marca 2020 r. Wszystkie dokumenty związane z konkursem znajdziesz na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.