Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBranżowy Program Promocji IT/ICT przedłużony do 2022 r.!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2019-12-18 11:53:18
ict, targi, konferencja, bpp, promocja, niemcy, portugalia, japonia, usa, stany zjednoczone, singapur, holandia, izrael, zea, zjednoczone emiraty arabskie, dubaj

Z przyjemnością informujemy, że Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości powierzono kontynuację Branżowego Programu Promocji sektora IT/ICT. Nowa edycja potrwa do końca 2022 r., a w planach 9 stoisk, w tym 4 zupełnie nowe wydarzenia!

Podczas pierwszej edycji programu, realizowanej w latach 2017-2019, zorganizowaliśmy 19 stoisk. Ich listę, wraz z linkami do relacji, znajdziecie w  zakładkach Kalendarza. Przy tej okazji swoją ofertę promowało osobiście ponad 340 polskich firm, a znaczna ich część towarzyszyła nam więcej niż raz. 

W 2020 r. zaprosimy Was, podobnie jak w mijającym roku, na DLD Tel Aviv Innovation Festival i GITEX w Dubaju. Ponadto, po raz pierwszy w ramach tego programu zorganizujemy polskie stoisko na Hannover Messe i Money20/20 w Amsterdamie.

W 2021 r. pojawimy się na targach Gamescom w Kolonii, na Web Summit w Lizbonie i, po raz pierwszy, na Singapore FinTech Festival. 

W 2022 r. zorganizujemy stoiska na SXSW w Austin (w Teksasie) i Japan IT Week w Tokio.

Wszystkich zainteresowanych możliwością promowania swojej oferty na polskich stoiskach serdecznie zapraszamy za kontaktu. Jesteśmy dostępni pod mailem bpp_ict@parp.gov.pl

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

CAŁKOWITY MARKETING DLA FIRM

POZYSKIWANIE KLIENTÓW - CAŁKOWITY MARKETING DLA FIRM
Polska - Piszczac 2021-06-14 Dodał: Piotr Omelańczuk IT/ICT, Produkcja mebli, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Pozostały sprzęt elektryczny Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Strony Internetowe - Tworzenie Stron Internetowych, Projektowanie Stron WWW

Zadbaj o wizerunek firmy, poprzez nowoczesną dopasowaną do wszystkich najnowszych standardów stro...
Polska - Kuryłówka 2021-06-07 Dodał: Marcin Lewandowski IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert