Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGiełda kooperacyjna podczas Web Summit 2019 w Lizbonie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2019-10-18 13:49:05
web summit, lizbona, portugalia, it, b2b, spotkania, współpraca

6 listopada 2019 r. w Lizbonie odbędzie się giełda kooperacyjna dla firm z sektora zaawansowanych technologii. Przedsięwzięcie towarzyszyć będzie największemu wydarzeniu dla startupów w Europie - Web Summit.

Web Summit to wiodące wydarzenie środowiska startupowego, w którym co roku uczestniczy ponad 70 tys. osób z całego świata. Więcej informacji o wydarzeniu: https://websummit.com/

Ośrodki sieci Enterprise Europe Network, do której należy Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, zorganizują podczas jego trwania giełdę kooperacyjną, adresowaną do wszystkich firm, które chciałyby wykorzystać pobyt w Lizbonie w celu nawiązania jeszcze większej liczby nowych kontaktów.

Uwaga - nie trzeba być uczestnikiem Web Summit, aby wziąć udział w giełdzie.

 

DLA KOGO?

Giełda kooperacyjna skierowana jest przede wszystkim do firm z sektorów IT/ICT, fintech, deeptech, cyberbezpieczeństwa i innych podmiotów działających w branży zaawansowanych technologii.

Udział w spotkaniach umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych z zagranicznymi partnerami, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą.

 

GDZIE I KIEDY?

Giełda odbędzie się 6 listopada 2019 r. w godzinach 14:00-18:00 w Myriad Crystal Center, Cais das Naus​, Parque das Nações - w pobliżu miejsca organizacji Web Summit.

 

JAK TO DZIAŁA?

  • Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.
  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać, w formularzu na stronie giełdy.
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu online. Już teraz możecie zapoznać się z profilami firm, które do tej pory zgłosiły swój udział.
  • do 4 listopada, z aktualizowanego na bieżąco katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
  • 6 listopada 2019 r. od godziny 14:00 będą się odbywać uprzednio zaaranżowane indywidualne spotkania.

Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

 

KOSZTY

Udział w giełdzie jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Uczestnikom przysługuje:

  • Wpis do katalogu uczestników giełdy kooperacyjnej,
  • Indywidualny harmonogram spotkań,
  • Wsparcie logistyczne, pomoc przy rejestracji oraz podczas trwania giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie https://lisbon-beyond-summit-2019.b2match.io/signup. Termin rejestracji mija 1 listopada 2019 r.

Im szybciej dokonacie rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Waszą ofertą!

 

STOISKO

Na terenie części wystawienniczej Web Summit 2019 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje już po raz trzeci polskie stoisko informacyjno-promocyjne. Polskie firmy z branży ICT będą mogły skorzystać z bezpłatnej promocji na tym stoisku. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie Branżowego Programu Promocji sektora IT/ICT

Kontakt: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl