Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko na GITEX w Dubaju

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2019-10-06 11:48:50
gitex, dubaj, stoisko, targi, it, ict

W dniach 6-10 października 2019 r. w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich odbywają się targi GITEX Technology Week.

 

GITEX to jedne z największych targów technologicznych w regionie Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki, które co roku gromadzą inwestorów i przedsiębiorców z całego świata, umożliwiając wymianę najnowszych technologii oraz wdrożenie interesujących i innowacyjnych projektów.

 

 

Po raz pierwszy na targach w Dubaju z polskim stoiskiem informacyjno-promocyjnym prezentuje się Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Na stoisku zorganizowanym w ramach Branżowego Programu Promocji IT swoją ofertę promuje osobiście 14 polskich firm.

 

 

Poza stoiskiem zorganizowanym przez PARP, na targach prezentuje się 38 indywidualnych wystawców z Polski, w tym beneficjenci poddziałania 3.3.3 POIR „Go to Brand”. Stoisko PARP zlokalizowane jest w hali H2 i ma numer C46. Zapraszamy!