Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie startupy ponownie na DLD!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2019-09-18 10:53:31
dld, tel awiw, izrael, startupy

18 i 19 września 2019 r. w Tel Awiwie, w ramach DLD Tel Aviv Innovation Festival, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje polskie stoisko. DLD to jedna z wiodących imprez startupowych w regionie.

 

DLD to wyjątkowe wydarzenie odwiedzane  co roku przez ponad 100 startupów i ponad 100 delegacji z całego świata. W tym roku Polska grupa liczy aż 50 firm!

Program festiwalu to 4 dni wydarzeń, w tym spotkań z inwestorami, wykładów, hackathonów organizowanych na terenie całego Tel Awiwu, w tym dwa dni konferencji i targów na terenie zabytkowej stacji kolejowej HaTachana.

 

 

Polskie stoisko na tym wydarzeniu zostało zorganizowane w ramach realizacji Branżowego Programu Promocji sektora IT, a korzystać z niego będą mogą wszystkie polskie firmy chcące promować swoja ofertę podczas DLD.

W sumie podczas wydarzenia promuje się osobiście prawie 50 polskich firm i instytucji, w tym 30 indywidualnych wystawców. Pozostałych można spotkać na polskim stoisku nr 14.

 

 

 

Możecie śledzić aktualności z DLD Tel Aviv Innovation Festival na naszych profilach na Facebooku, Twitterze i Instagramie.