Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSą już wyniki tegorocznego naboru w konkursie "Go to Brand"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2019-08-16 12:50:56
go to brand, dofinansowanie, parp, fundusze europejskie

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości opublikowała listę 770 projektów, które otrzymają dofinansowanie w ramach konkursu „Go to Brand”. Po raz kolejny branża IT/ICT znalazła się wśród najliczniej reprezentowanych.

W kwietniu br. zakończył się nabór wniosków do Go to Brand. Konkurs ma na celu wsparcie marek produktowych, które mają szansę stać się rozpoznawalne na rynkach zagranicznych.

Mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa mogły starać się o sfinansowanie udziału w targach, wystawach, misjach gospodarczych oraz innych dodatkowych działaniach promocyjnych, a także zwrot kosztów usług doradczych dotyczących umiędzynarodowienia prowadzonej działalności gospodarczej. Dofinansowanie mogły otrzymać projekty dotyczące uczestnictwa w działaniach promocyjnych przewidzianych w Branżowych Programach Promocji.

Wartość dofinansowania wybranych wniosków wyniosła 212,33 mln zł. Wśród wybranych projektów, 197 jest zlokalizowanych w województwie mazowieckim.

Najwięcej wniosków zostało złożonych przez przedstawicieli sektora IT/ICT oraz mody, a wiodącą grupę wnioskodawców stanowili mikro- i mali przedsiębiorcy.

Więcej informacji, w tym listę projektów rekomendowanych do dofinansowania, znajdziecie na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.