Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStoisko narodowe na Web Summit 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2019-08-05 12:49:21
web summit, lizbona, portugalia, startupy, konferencja, targi

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości już po raz trzeci zorganizuje polskie stoisko podczas Web Summit – jednego z najważniejszych na świecie technologicznych wydarzeń, które w tym roku odbędzie się w dniach 4-7 listopada w Lizbonie.

Nazwa wydarzenia: Web Summit
Termin: 4-7 listopada 2019 r.
Strona wydarzenia: https://websummit.com
Lokalizacja: Lizbona, Portugalia

 

 

Zapraszamy polskie firmy reprezentujące sektor IT do skorzystania z możliwości promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji Web Summit w Lizbonie. Jest to wydarzenie skupiające startupy, MŚP i inwestorów z branży high tech z całego świata co roku Web Summit odwiedza około 70 tys. uczestników ze 170 krajów.

Celem organizacji stoiska jest promocja oferty polskich firm IT (w tym startupów) wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu, czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku.

Swoje materiały mogą przesyłać również firmy, których przedstawiciele nie biorą osobistego udziału w imprezie. Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku umożliwiamy:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, gadżety itp.),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych,
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

 

Tu znajdziecie podsumowanie zeszłorocznej edycji Web Summit i polskiej obecności na tym wydarzeniu.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl.

 


 

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas Web Summit 2019 zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.