Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTechnologie poprawiające jakość życia - misja do Norwegii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2019-05-22 16:21:18
norwegia, granty norweskie, welfare

Producenci rozwiązań rehabilitacyjnych i poprawiających jakość życia (ang. welfare technologies) zainteresowani dotacją z programu Grantów Norweskich mogą wziąć udział w misji gospodarczej do Oslo w dniach 13-14 czerwca 2019 r.

Organizatorem misji jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Innovation Norway. 

Kluczowym elementem misji będą spotkania b2b z członkami największego w Norwegii klastra medycznego Norway Health Tech oraz innymi podmiotami, które są zainteresowane wspólną realizacją projektów finansowanych z Norweskiego Mechanizmu Finansowego. W konkursie, zaplanowanym przez PARP na jesień 2019 r., będzie można uzyskać dotację nawet do 8 000 000 złotychInformacje o Funduszach Norweskich dla branży „welfare”

Ponadto, program misji obejmie m. in. spotkania z klastrem Oslo Cancer Center, instytutem badawczym SINTEF Welfare, Ambasadorem RP w Norwegii oraz prezesem Norwesko-Polskiej Izby Handlowej.

 

DLA KOGO?

Misja przeznaczona jest dla firm chcących wprowadzić na rynek nowe lub znacząco ulepszone produkty poprawiające jakość życia osób z ograniczeniami funkcjonalnymi, w tym odpowiadające na potrzeby osób starszych.

 

KOSZTY

Udział w misji jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania (1 noc).

 

Wszystkie informacje dotyczace misji, w tym formularz rejestracyjny, znajdziecie na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.