Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWebinarium: Wsparcie w procesie walidacji praw ochrony własności intelektualnej dla beneficjentów Instrumentu MSP oraz posiadaczy certyfikatu Seal of Excellence

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2019-05-22 12:53:42
ip, sme instrument, seal of excellence

23 maja 2019 r. odbędzie się webinarium poświęcone konkursowi na wsparcie procesu ochrony praw własności przemysłowej dla posiadaczy certyfikatu Seal of Excellence oraz beneficjentów programu Instrument MSP.

9 maja br., w ramach trwającego projektu IPA4SME opublikowane zostało zaproszenie dla posiadaczy certyfikatu Seal of Excellence oraz beneficjentów programu Instrument MSP do udziału w konkursie na wsparcie procesu ochrony praw własności przemysłowej.

W ramach wsparcia przedsiębiorcy mogą otrzymać:

  • bezpłatną pre-diagnostykę IP, która jest niestandardowym raportem zweryfikowanego eksperta IP na temat strategii biznesowej związanej z prawami własności intelektualnej,
  • zwrot kosztów ochrony praw własności intelektualnej: współfinansowanie kosztów kwalifikowalnych związanych z ochroną praw własności intelektualnej, w tym honorarium rzecznika patentowego i opłaty za zgłoszenie patentowe, w wysokości do 15 000 EUR.

Informacje dotyczące zasad składania wniosków dostępne są w zakładce „How to apply” na stronie projektu: http://www.ipa4sme.eu/news/ipa4sme-open-call-launch-6-may-2019

Zapraszamy do udziału w webinarum informacyjnym, organizowanym 23 maja 2019 r. o godz. 10:00, poświęconym temu konkursowi. Webinarium przeprowadzone zostanie w języku angielskim. Zapisy prowadzone są na stronie https://register.gotowebinar.com/register/7454829972345613069.