Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska na Pioneers Festival 2019 - podsumowanie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2019-06-05 13:37:44
pioneers, startupy, wiedeń, austria, stoisko, konferencja

10 maja 2019 r. zakończyła się dwudniowa konferencja Pioneers Festival w Wiedniu, w trakcie której Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizowała polskie stoisko informacyjno-promocyjne w ramach Branżowego Programu Promocji IT/ICT.

 

Pioneers Festival to jedno z największych i najważniejszych w Europie wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, w tym branży IT. W tym roku zabytkowy pałac w Hofburg służył jako miejsce spotkań i networkingu dla przeszło 2 500 gości z całego świata.

 

 

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku konferencja Pioneers Festival cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród polskich startupów i młodych firm, oferujących unikalne i innowacyjne produkty i usługi. Na indywidualnych stoiskach Polska była reprezentowana przez 16 rodzimych przedsiębiorstw. Łącznie na stoiskach indywidualnych i w ramach stoiska zorganizowanego przez PARP, 49 polskich firm miało okazję zaprezentować się podczas tego wydarzenia.

 

 

W trakcie trwania całego wydarzenia, oprócz promocji na indywidualnych stoiskach i na stoisku PARP, firmy miały również okazję wziąć udział w spotkaniach b2b, a także licznych specjalistycznych konferencjach i panelach dyskusyjnych.

 

 

Sprawdźcie naszą galerię na Facebooku

 

Pełna lista firm, których ofertę promowaliśmy podczas Pioneers Festival: