Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGiełda kooperacyjna podczas Gamescom 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2019-05-13 13:14:07
gamescom, gaming, b2b, giełda kooperacyjna, targi, enterprise europe network

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia 2019 r., przy okazji targów gier komputerowych Gamescom w Kolonii.

Gamescom to jedno z największych na świecie wydarzeń dedykowanych branży gamingowej. W 2018 r. targi odwiedziło ponad 370 tysięcy osób ze 114 krajów, a swoją ofertę zaprezentowało ponad 1000 firm z 56 krajów, czyniąc Gamescom największymi targami gier komputerowych w Europie i drugimi co do wielkości na świecie.

Udział w giełdzie kooperacyjnej umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą, dzięki możliwości zwiedzenia targów.

 

DLA KOGO?

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży gamingowej, w tym:

  • deweloperów,
  • wydawców,
  • producentów sprzętu gamingowego,
  • innych podmiotów świadczących usługi dla branży gamingowej.

 

NA CZYM POLEGA GIEŁDA?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać, w formularzu rejestracyjnym dostępnym online
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu online na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej;
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy (aktywnego wyboru firm mogą dokonywać tylko uczestnicy zarejestrowani na giełdzie jako deweloperzy, wydawcy, inwestorzy, czy firmy świadczące usługi około branżowe. Pozostali zarejestrowani uczestnicy mogą być zapraszani do udziału w spotkaniach);
  • W dniach 20-22 sierpnia 2019 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych indywidulanych spotkań.

Szczegółowa instrukcja rejestracji na wydarzenie

Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Giełda odbędzie się w strefie „Business Area” na stoisku Medien Digital Land NRW (Hala 4.1, stoisko B-031 - C-040). Współorganizatorem giełdy jest ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

JAKIE SĄ KOSZTY UDZIAŁU?

Udział w giełdzie jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania podczas wydarzenia, jak również bilety wejściowe na targi (w celu udziału w giełdzie kooperacyjnej należy zakupić bilety wejściowe typu „trade visitor” dostępnych na stronie organizatora targów)

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ!

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Im szybciej dokonacieo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Waszą ofertą!

 

POLSKIE STOISKO

Podczas tegorocznej edycji targów Gamescom po raz kolejny Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje stoisko narodowe. Więcej informacji na temat możliwości bezpłatnej promocji na stoisku

 

Dodatkowych informacji udziela:

Sławomir Biedermann, e-mail: slawomir_biedermann@parp.gov.pl