Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPo raz kolejny jesteśmy na Pioneers Festival w Wiedniu!

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2019-05-09 11:45:39
pioneers, startupy, wiedeń, austria, stoisko, konferencja

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości już po raz trzeci organizuje stoisko narodowe na Pioneers Festival w Wiedniu. Jest to jedna z najważniejszych imprez technologicznych w Europie, mocno skoncentrowana na potrzebach młodych firm, które mają okazję spotkać się tutaj z inwestorami, przedstawicielami dużych firm i korporacji.

 

Tegoroczna edycja Pioneers Festival trwa od 9 do 10 maja, w niezmienionej lokalizacji: pałac Hofburg w Wiedniu.

Na indywidualnych stoiskach Polskę reprezentuje 21 firm, głównie startupów, a dodatkowo na stoisku narodowym swoją ofertę prezentuje 20 młodych firm z Polski, oferujących unikalne produkty i usługi, z dużym potencjałem odniesienia sukcesu na rynkach międzynarodowych.

 

 

Aktualności z Pioneers Festival znajdziecie na naszych profilach na Facebooku oraz na Twitterze i Instagramie.

 

 


 

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas Pioneers Festival 2019 jest organizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2019, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.