Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOznakowanie CE. Jak wprowadzić nowy produkt elektryczny i elektroniczny na rynek Unii Europejskiej? - seminarium

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2019-05-07 10:33:49
seminarium, oznakowanie, ce, elektronika

9 maja w Warszawie odbędzie się seminarium poświęcone najważniejszym zagadnieniom związanym z wprowadzaniem na wspólny rynek UE produktów elektrycznych i elektronicznych podlegających dyrektywom tzw. Nowego Podejścia. Udział w seminarium jest bezpłatny.

W trakcie seminarium przedstawione zostaną praktyczne informacje dotyczące m.in. prawnych wymogów przy dopuszczaniu produktu do obrotu, obowiązków producentów, importerów i dystrybutorów takich produktów, omówiony zostanie sposób przeprowadzania testów, analiz i sporządzania deklaracji. Przedstawione zostaną praktyczne przykłady – case studies - tego, jak należy postępować aby skutecznie i zgodnie z prawem wprowadzić do obrotu produkt elektryczny lub elektroniczny.

Rozpoczęcie seminarium planowane jest na godz. 10:30, rejestracja rozpocznie się o godz. 10:00. Liczba miejsc ograniczona. 

Seminarium odbędzie się przy ul. Siennej 73,  w Sienna Training Centre.

W przypadku dużej liczby zgłoszeń organizator, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników.

Pierwszeństwo udziału w seminarium mają przedsiębiorcy z województw mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.

Więcej informacji, w tym program i formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie ośrodka Enterprise Europe Network dzałającego przy PARP.