Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuJak pozyskać finansowanie zaawansowanych technologii w MŚP? - seminarium

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2019-04-18 12:54:48
seminarium, mśp, innowacyjność, horyzont 2020, finansowanie, b+r, badania na rynek, zarządzanie ryzykiem finansowym

Zapraszamy do udziału w seminarium poświęconym źródłom finansowania innowacyjnych rozwiązań, dostępnym dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Seminarium odbędzie się 25 kwietnia 2019 r. w Warszawie, w centrum szkoleniowym Sienna Training Center, mieszczącym się przy ul. Siennej 73.

Seminarium jest skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw planujących wdrożyć innowacyjne rozwiązania w swojej firmie. Zostaną przedstawione rozwiązania dostępne w tym zakresie w programie Horyzont 2020 oraz preferencyjne finansowanie zwrotne, z uwzględnieniem zasad ubiegania się o ten rodzaj wsparcia. Dodatkowo zaprezentowany zostanie instrument dotyczący finansowania wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów lub wdrożenia w firmie innowacyjnych procesów technologicznych powstałych w oparciu o wyniki prac B+R, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (poddziałanie Badania na Rynek). Kolejnym punktem programu będzie zagadnienie zarządzania ryzykiem finansowym w projektach innowacyjnych w oparciu o metodę Monte Carlo.

Seminarium organizowane jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu Enterprise Europe Network.

Szczegóły i rejestracja na stronie PARP