Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRuszyły targi Hannover Messe 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2019-04-10 10:33:24
hannover messe, hanower, niemcy, przemysł, targi, b2b

Do 5 kwietnia 2019 r. potrwa kolejna edycja targów Hannover Messe - najważniejszego wydarzenia branży przemysłowej na świecie. Jak co roku, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości współorganizuje przy tej okazji giełdę kooperacyjną.

W tegorocznej edycji wydarzenia, organizowanego przez Enterprise Europe Network, do udziału zgłosiło się 416 firm z 47 krajów, w tym 73 firmy z Polski. Giełda kooperacyjna odbywa się w strefie Global Business & Markets w hali 27 (stoisko E17) i, tak jak targi, potrwa do 5 kwietnia.

 

Stoisko,a którym odbywała się giełda kooperacyjna na targach Hannover Messe

Stoisko,a którym odbywała się giełda kooperacyjna na targach Hannover Messe

 

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe to najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej na świecie. Dodatkowo, w związku z odwołaniem targów CeBIT i częściowym przeniesieniem ich tematyki na Hannover Messe, w 2019 r. targi goszczą u siebie firmy oferujące i poszukujące rozwiązań IT dla przemysłu.

 

Polskie stoisko narodowe na targach Hannover Messe

 

W 2020 r., w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT/ICT, zostanie zorganizowane polskie stoisko narodowe na targach Hannover Messe. Wszystkich zainteresowanych możliwością promocji swojej oferty przy tej okazji zapraszamy do kontaktu: bpp_ict@parp.gov.pl.