Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie firmy na targach Arab Health w Dubaju

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2019-01-28 15:01:02
arab health, targi, dubaj

28 stycznia 2019 r. rozpoczęły się jedne z największych targów medycznych na świecie – Arab Health. Po raz pierwszy stoisko narodowe na tym wydarzeniu organizuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Wśród 60 firm z naszego kraju, które korzystają ze stoiska, są też takie, które oferują rozwiązania IT dla medycyny i rehabilitacji.

 

Jak co roku, od czterdziestu czterech lat, do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zjeżdżają wystawcy sprzętu medycznego z całego świata, w tym coraz liczniej z Polski. W najważniejszych targach medycznych dla regionu MENA (Bliski Wschód i Afryka Północna), w 2019 roku udział weźmie ponad cztery tysiące wystawców z 66 krajów – producentów, usługodawców, dystrybutorów – oraz 85 tysięcy odwiedzających ze 160 państw.

Targi to dobra okazja do budowania świadomości marki, jej promocji oraz do nawiązywania relacji biznesowych – oprócz specjalistów praktyków, wśród odwiedzających są m.in. ordynatorzy, zarządcy szpitali, przedstawiciele systemów opieki zdrowotnej, jak i dystrybutorzy sprzętu medycznego. Obecność na targach pozwala też zapoznać się najnowszymi trendami w branży.

Wystawcy zaprezentują produkty i usługi w ośmiu kategoriach: sprzęt medyczny i urządzenia, produkty jednorazowego użytku, obrazowanie i diagnostyka, produkty ortopedyczne, infrastruktura medyczna, świadczenia opieki zdrowotnej, systemy IT oraz farmaceutyki i suplementy.

Więcej na temat polskiego stoiska na tym wydarzeniu przczytacie na stronie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.