Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja firm IT do Arabii Saudyjskiej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2019-04-01 12:38:51
arabia saudyjska, misja

Ministerstwo Spraw Zagranicznych planuje organizację misji polskich firm technologicznych do Arabii Saudyjskiej. Jeśli interesuje Cię ten rynek, zgłoś się do 11 stycznia!

Misja planowana jest w związku z jedną z następujących imprez wystawienniczych, które odbęda się w Rijadzie:

  • The 2nd Saudi International Exhibition and Conference for Internet of Things (13-15 lutego 2019 r., strona wydarzenia),
  • Meftech (24-25 lutego 2019 r., strona wydarzenia).

 

Decyzja o tym, w którym terminie zostanie zorganizowana wizyta, zależeć będzie od liczby zgłoszeń ze strony polskich firm zainteresowanych udziałem.

 

Program wizyty obejmowałby:

  • Udział w samej imprezie w charakterze wystawcy na polskim stanowisku, które zapewniałby MSZ RP,
  • Udział w wydarzeniu towarzyszącym wybranej imprezy wystawienniczej (Polish-Saudi Technology Forum for IoT lub Polish-Saudi Technology Forum for Finance ­– w zależności od wybranej imprezy wystawienniczej), w którym po stronie saudyjskiej uczestniczyliby m.in.: przedstawiciele miejscowej administracji publicznej odpowiedzialni za wdrażanie rozwiązań z danej dziedziny w saudyjskiej gospodarce, przedstawiciele saudyjskich przedsiębiorstw wdrażających lub planujących wdrożenie u siebie technologii z danej dziedziny oraz przedstawiciele saudyjskich funduszy venture capital.

 

Uwaga:

  • Polscy uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty przelotu do Rijadu oraz zakwaterowania na miejscu.
  • Ze względu na fakt, iż w przypadku zebrania się wystarczającej liczby zainteresowanych polskich firm, planowane jest wykupienie przez MSZ RP powierzchni wystawienniczej na jednej z ww. imprez, bardzo prosimy o dokonywanie zgłoszeń jedynie ze strony tych przedsiębiorstw, w przypadku których prawdopodobieństwo wzięcia udziału w wizycie jest bardzo wysokie.

 

Do piątku 11 stycznia, do końca dnia roboczego, macie czas, aby zgłosić swoje zainteresowanie udziałem w misji. Zrobicie to wypełniając ten formularz: ​https://goo.gl/forms/9Nl5zQDFW5qUpBft2.