Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGiełda kooperacyjna na Mobile World Congress 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2019-04-25 12:24:57
mwc, barcelona, mobile world congress, technologie mobilne

Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 26-28 lutego 2019 r. podczas targów MOBILE WORLD CONGRESS (MWC) w Barcelonie. Są to największe na świecie targi technologii mobilnych.

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami. Współorganizatorem giełdy na MWC jest ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

NA CZYM POLEGA GIEŁDA KOOPERACYJNA?

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie wydarzenia, dostępny również TUTAJ.
  • W formularzu rejestracyjnym w pierwszej kolejności należy zaznaczyć kraj pochodzenia (w przypadku Polski - "from other countries").
  • Kolejnym etapem rejestracji jest wybór dni i przedziałów godzinowych, w których uczestnik planuje brać udział w giełdzie.
  • Następnie należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie giełdy (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy. 
  • W dniach 26-28 lutego 2019 r., przy ponumerowanych stolikach na stoisku Katalonii na targach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.
  • Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

 

KOSZT

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają jednak we własnym zakresie koszty biletu wstępu na targi MWC.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Termin rejestracji upływa 12 lutego 2019 r. Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

 

Więcej informacji nt. giełdy kooperacyjnej udziela: 

aleksandra_wadowska@parp.gov.pl 

 

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Warunki otrzymania kredytu hipotecznego

Banki przy podejmowaniu decyzji o udzieleniu kredytu hipotecznego biorą pod uwagę i szczegółowo a...
Polska - SZCZECIN 2022-01-24 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Lombard Warszawa

Potrzebujesz gotówki, ale nie znasz nikogo kto mógłby Ci pożyczyć. Lombard w Warszawie Nie możes...
Polska - SZCZECIN 2022-01-24 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Kontenery morskie sprzedaż

Kontenery morskie służą do przewożenia towarów drogą morską, kolejową i drogową. Znajdują również...
Polska - SZCZECIN 2022-01-24 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert