Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko na Web Summit 2018 - podsumowanie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2018-12-28 14:41:03
startupy, it, web summit, lizbona, portugalia, konferencja, technologie

W dniach 5-8 listopada 2018 r. w Lizbonie odbyła się kolejna edycja Web Summit - największego w Europie i jednego z największych na świecie wydarzeń technologicznych. PARP już po raz drugi zorganizowała przy tej okazji polskie stoisko informacyjno-promocyjne.

 

Tegoroczną edycję Web Summit odwiedziło prawie 70 000 osób ze 159 krajów. Uczestniczyli oni w ponad 20 konferencjach tematycznych i w licznych wydarzeniach towarzyszących. Jednym z nich była giełda kooperacyjna zorganizowana przez Enterprise Europe Network, do której należy PARP.

 

 

Po raz kolejny Polskę reprezentowała duża grupa firm, w tym ponad 40 wystawców w strefach dla startupów. Podobnie jak w zeszłym roku, wszyscy obecni na miejscu przedstawiciele polskich  przedsiębiorstw i instytucji mogli korzystać ze stoiska zorganizowanego przez PARP w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT. W sumie ponad 50 polskich podmiotów promowało przy tej okazji swoją ofertę.

 

 

Jeszcze przed rozpoczęciem tegorocznej edycji organizatorzy Web Summit ogłosili, że wydarzenie będzie organizowane w Lizbonie do 2028 r. Tymczasem już teraz zapraszamy do skorzystania z polskiego stoiska, które zorganizujemy za rok!