Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonferencja Kyiv Tech Hub 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2018-12-18 14:42:35
startupy, ukraina

Zapraszamy do udziału w Kyiv Tech Hub - konferencji adresowanej do przedstawicieli ukraińskich i polskich akceleratorów, funduszy i startupów. Odbędzie się ona 6 grudnia 2018 r. w Kijowie, w hotelu Intercontinental.

Konferencja będzie podsumowaniem drugiej edycji konkursu dla ukraińskich startupów oraz inauguracją projektu „Polish-Ukrainian Startup Bridge” realizowanego przez Fundację Fundusz Współpracy oraz fundusz Simpact VC.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zapoznać się z ekosystemem wsparcia projektów technologicznych na Ukrainie oraz spotkać laureatów konkursu Kyiv Tech Hub 2018.

Po zakończeniu części oficjalnej Fundacja Fundusz Współpracy wraz z Simpact VC zapraszają wszystkich gości na mniej formalną Network Party, która rozpocznie się o godzinie 19:00. W luźniejszej atmosferze będzie można uczestniczyć w ciekawych dyskusjach panelowych skoncentrowanych na praktycznych aspektach prowadzenia biznesu przez startupy w Polsce i na Ukrainie. Wieczorne wydarzenie będzie okazją do nawiązania partnerstwa przy kolejnych wydarzeniach realizowanych przez Centrum Wsparcia Ukraińskich Startupów które powstanie w ramach projektu.

Wszystkich zainteresowaych udziałem  prosimy o kontakt do 30 listopada 2018 r.: Mykhailo Khaletskyi e-mail mk@cofund.org.pl.