Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuJesteśmy na Global Game Exhibition G-Star w Pusan

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Biedermann | 2018-11-15 07:13:43
gaming, korea południowa, pusan, g-star

Do 17 listopada polskie firmy gamingowe będą mogły promować swoją ofertę na polskim stoisku informocyjno-promocyjnym podczas targów G-Star w Pusan.

Trwa jedno z najważniejszych w Azji wydarzeń poświęconych firmom reprezentującym branżę gamingową – targi Global Game Exhibition G-STAR. Od 15 do 17 listopada 2018 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości obecna jest w Pusan z polskim stoiskiem w ramach Branżowego Programu Promocji IT/ICT.

To właśnie w Korei Południowej podczas G-Star odbywa się jedna z najważniejszych branżowych imprez w Azji podczas której odwiedzający mogą zapoznać się z najnowszymi trailerami, gameplay’ami i zapowiedziami nowych gier.

Targi G-STAR to ok. 200 000 odwiedzających i ponad 600 wystawców z przeszło 30 krajów, w większości z branży gamingowej. W tym gronie znalazło się również 6 polskich firm, które na indywidualnych stoiskach będą miały okazję zaprezentować się międzynarodowej publiczności.

W trakcie wydarzenia na stoisku organizowanym przez PARP prezentowana jest oferta 12 polskich firm. To już czternaste wydarzenie, na którym PARP organizuje stoisko narodowe w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT/ICT.