Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuJesteśmy na Global Game Exhibition G-Star w Pusan

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2020-07-15 14:20:51
gaming, korea południowa, pusan, g-star

Do 17 listopada polskie firmy gamingowe będą mogły promować swoją ofertę na polskim stoisku informocyjno-promocyjnym podczas targów G-Star w Pusan.

Trwa jedno z najważniejszych w Azji wydarzeń poświęconych firmom reprezentującym branżę gamingową – targi Global Game Exhibition G-STAR. Od 15 do 17 listopada 2018 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości obecna jest w Pusan z polskim stoiskiem w ramach Branżowego Programu Promocji IT/ICT.

To właśnie w Korei Południowej podczas G-Star odbywa się jedna z najważniejszych branżowych imprez w Azji podczas której odwiedzający mogą zapoznać się z najnowszymi trailerami, gameplay’ami i zapowiedziami nowych gier.

Targi G-STAR to ok. 200 000 odwiedzających i ponad 600 wystawców z przeszło 30 krajów, w większości z branży gamingowej. W tym gronie znalazło się również 6 polskich firm, które na indywidualnych stoiskach będą miały okazję zaprezentować się międzynarodowej publiczności.

W trakcie wydarzenia na stoisku organizowanym przez PARP prezentowana jest oferta 12 polskich firm. To już czternaste wydarzenie, na którym PARP organizuje stoisko narodowe w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT/ICT.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Pompy ciepła

Pompy ciepła Katowice to popularne urządzenia grzewcze, które są w stanie pobierać energię ciepln...
Polska - SZCZECIN 2022-02-06 Dodał: Adam grabowski Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Kontenery morskie

Budynek czy budowla – spory wokół kontenerów morskich. Kontenery morskie dawniej służyły wyłączni...
Polska - SZCZECIN 2022-02-03 Dodał: Adam grabowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert