Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuJuż 15 listopada rozpoczną się targi gier wideo Global Game Exhibition G-STAR w Pusan

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Sławomir Biedermann | 2018-11-07 10:03:19
g-star, gaming, targi, korea, busan, pusan, gry

W tym roku Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości po raz pierwszy zorganizuje stoisko na odbywających się w Korei Południowej targach G-Star, jednym z najważniejszych w Azji wydarzeń dedykowanych twórcom gier wideo. Targi G-Star są doskonałą okazją do zaprezentowania potencjału polskich firm z branży IT, w szczególności sektora gamingowego.

Tegoroczna edycja potrwa od 15 do 17 listopada, a całe wydarzenie zlokalizowane będzie w BEXCO Center w Pusan. W trakcie trwania G-STAR na indywidualnych stoiskach zaprezentuje się 6 polskich wystawców. W ramach realizacji przez PARP Branżowego Programu Promocji sektora IT/ICT, promowana będzie oferta łącznie 12 polskich firm.

Ponadto, w trakcie targów podpisane zostaną dwa porozumienia o współpracy. Pierwsze pomiędzy Stowarzyszeniem Indie Games Poland, reprezentującym polską branże niezależnych twórców gier wideo i K-Games - Koreańskim Stowarzyszeniem Branży Gamingowej, a drugie pomiędzy Game Industry Conference największą w Polsce konferencją dla programistów gier komputerowych i Global Game Exhibition G-STAR - jednymi z największych w Azji targów gamingowych.

 

Polskie stoisko na targach G-STAR zlokalizowane będzie w hali B2B na pierwszym piętrze (stoisko I49). Pełna lista polskich firm obecnych na targach dostępna jest TUTAJ.

 

Możecie śledzić aktualności z G-STAR na naszych profilach na Facebooku oraz na Twitterze i Instagramie.