Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGiełda kooperacyjna podczas Web Summit 2018 w Lizbonie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Zwolińska | 2018-10-31 09:46:09
web summit, lizbona, portugalia, it, b2b, spotkania, współpraca

7 listopada 2018 r. w Lizbonie odbędzie się giełda kooperacyjna dla firm z sektora zaawansowanych technologii. Przedsięwzięcie towarzyszyć będzie największemu wydarzeniu dla startupów w Europie - Web Summit.

 

Web Summit to wiodące wydarzenie środowiska startupowego. W tym roku organizatorzy spodziewają się ponad 70 tys. uczestników z całego świata. Więcej informacji o wydarzeniu: https://websummit.com/

Ośrodki sieci Enterprise Europe Network, do której należy Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, zorganizują podczas jego trwania giełdę kooperacyjną, adresowaną do wszystkich firm, które chciałyby wykorzystać pobyt w Lizbonie w celu nawiązania jeszcze większej liczby nowych kontaktów. Uwaga - nie trzeba być uczestnikiem Web Summit, aby wziąć udział w giełdzie.

 

DLA KOGO?

Giełda kooperacyjna skierowana jest przede wszystkim do podmiotów z szeroko pojętego sektora IT, fintech, technologii kosmicznych, i Przemysłu 4.0.

Udział w spotkaniach umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych z zagranicznymi partnerami, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą.

 

GDZIE I KIEDY?

Giełda odbędzie się 7 listopada 2018 r. w godzinach 16:00-22:00 w Tryp Lisboa Oriente Hotel, D. João II Avenue, Parque das Nações - pomiędzy miejscem organizacji konferencji Web Summit a najbliższą stacją metra.

 

JAK TO DZIAŁA?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać, w formularzu na stronie giełdy.
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu online. Już teraz możecie zapoznać się z profilami firm, które do tej pory zgłosiły swój udział.
  • Z aktualizowanego na bieżąco katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.
  • 7 listopada 2018 r. od godziny 16:00 odbędą się uprzednio zaaranżowane indywidualne spotkania.

Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

 

KOSZTY

Udział w giełdzie jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Uczestnikom przysługuje:

  • Wpis do katalogu uczestników giełdy kooperacyjnej,
  • Indywidualny harmonogram spotkań,
  • Wsparcie logistyczne, pomoc przy rejestracji oraz podczas trwania giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie https://lisbon-beyond-summit-2018.b2match.io/signup. Termin rejestracji mija 5 listopada 2018 r.

Im szybciej dokonacie rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Waszą ofertą!

Więcej informacji na temat giełdy: https://lisbon-beyond-summit-2018.b2match.io/​

 

STOISKO

Na terenie części wystawienniczej Web Summit 2018 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje już po raz drugi polskie stoisko informacyjno-promocyjne. Polskie firmy z branży ICT będą mogły skorzystać z bezpłatnej promocji na tym stoisku. Szczegóły

Więcej informacji nt. Web Summit: https://websummit.com/

Kontakt: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl